18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeremy Renner w „krytycznym, ale stabilnym stanie” po wypadku – The Hollywood Reporter

Jeremy Renner w „krytycznym, ale stabilnym stanie” po wypadku – The Hollywood Reporter

Jeremiego Rennera Do szpitala trafił w niedzielę po wypadku.

„Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w stanie krytycznym, ale stabilnym z powodu obrażeń odniesionych po tym, jak brał udział w wypadku związanym z pogodą podczas odgarniania śniegu” – powiedział przedstawiciel. hak – powiedziała gwiazda Reporter z Hollywood.

„Jego rodzina jest z nim i otrzymuje doskonałą opiekę” – dodał rzecznik. Jego przedstawiciele nie określili, gdzie miał miejsce wypadek, chociaż jest właścicielem nieruchomości w pobliżu Rose Mountain w Ski Tahoe, obszaru dotkniętego zimowymi burzami, około 25 mil na południe od Reno w stanie Nevada.

Renner, który wystąpił jako Clint Barton/Hawkeye w kilku filmach Marvela, a także w serialu Disney+, obecnie gra Mike’a McLusky’ego w Paramount+. Burmistrz Kingstown.

Od czasu otrzymania nominacji do Oscara za Kathryn Bigelow Szafka na ból W 2010 roku Renner był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood. po, po Konwój sercaZagrał w dramacie kryminalnym wyreżyserowanym przez Bena Afflecka z 2010 roku, Miasto, film, który przyniósł mu drugą z rzędu nominację do Oscara. Rok później zadebiutował jako Hawkeye w epizodycznej roli w 2011 roku bykI podążyłem za tym z kilkoma Mściciele Filmy, m.in Avengers: Koniec gry (2019), drugi najbardziej dochodowy film wszechczasów. I kontynuował z Marvelem, z hak zadebiutował w zeszłym roku.

Pomiędzy pracą we wszechświecie Marvela parał się także innymi franczyzami, występując z Tomem Cruisem Mission: Impossible – Protokół o duchach (2011) i jego kontynuacja z 2015 roku, Złodziejski naródi toplinowanie starszy cel (2012), który opisał go jako potencjalnego następcę Matta Damona, który grał postać szpiega Jasona Bourne’a w trzech poprzednich filmach.

Jego seria to Taylor Sheridan Burmistrz Kingstown Opowiada o rodzinie McLusky, maklerach władzy w fikcyjnym małym miasteczku Kingstown w stanie Michigan, gdzie więzienie jest jedynym dobrze prosperującym przemysłem. Burmistrz Kingstown byłem Odnowiony na drugi sezon w lutym 2022 r., a nowe odcinki kłaniają się Paramount+ 15 stycznia.

READ  Wspomnienia Leslie Jamison „Fragments” to balansujący akt samoobjawienia