7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Orion Kerkering z Phillies błyszczy w swoim debiucie w MLB – NBC Sports Philadelphia

Orion Kerkering z Phillies błyszczy w swoim debiucie w MLB – NBC Sports Philadelphia

Phillies wybrali odpowiednie miejsce na potencjalny debiut Oriona Kerkeringa w pierwszej lidze – początek ósmej rundy po obronie przeciwko Mets w niedzielny wieczór.

Raz, dwa, trzy. Kerkering wbiegł na sam dół składu Metsów, pokonując Omara Narvaeza piłką po ziemi i zajmując trzecie miejsce, zanim Brett Batty i Rafael Ortega wykonali zamach.

Pierwszy K jechał tyłem do leworęcznego Batty’ego, który kręcił się w kółko. Slider Kerkeringa był postrzegany jako jeden z najlepszych w juniorach młodszych, a ponieważ w połączeniu z szybką piłką osiągającą prędkość 98–99 mil na godzinę, widać, dlaczego 22-latek zdominował ten sezon, zdobywając cztery awanse w niecałe sześć miesięcy.

W sumie rozegrał 50 meczów na pięciu poziomach, z czego 44 bez punktów, z ERA na poziomie 1,48, 81 strikeoutami i 12 spacerami.

„Wiedzieliśmy, że sytuacja jest elektryzująca i rzeczywiście tak jest” – powiedział menedżer Rob Thompson. „Slider to jego kort, ale na szybkiej piłce też nie można spać, bo jest tak dobra. Chłopaki przychodzą tutaj tylko z tym, jak sobie poradzą w takich warunkach? Jak poradzą sobie z trzecim setem, 40 000 ludzie na trybunach, pasja w mieście i wydawało się, że nawet się tam nie spocił.

„Takie są raporty, ale nie wiesz o tym, dopóki tu nie dotrzesz, i to było naprawdę coś”.

Kerkering znajduje się teraz w bardzo interesującym miejscu, ponieważ jako starter może pomóc drużynie Phillies w wejściu do play-offów. Gdyby nie katastrofa, dlaczego nie miałby znaleźć się na liście playoffów? Ma już duży ligowy arsenał i jest na fali. Decyzja może należeć do Kerkeringa, Yuniora Martiego lub Dylana Coffeya.

„Róbcie dalej to, co ja, bo nigdy nie wiadomo, co się wydarzy” – powiedział Kerkering. „Wszyscy mówią, że mam coś do wielkiej ligi, więc wierz w to i wierz w siebie”.

READ  Tim Benz: Pamiętajcie o niedawnej historii, jeśli chodzi o podpisanie kontraktu Steelers z Mitchem Trubeskym

Kerkering zaprosił siedmiu lub ośmiu członków rodziny i przyjaciół na niezapomnianą noc do Citizens Bank Park. Jego ojciec spędził całą ósmą rundę płacząc dumnymi łzami taty.

„Pobyt tutaj, w Filadelfii, to prawdopodobnie jedno z najlepszych uczuć w historii” – powiedziała Kerkering. „Musiałam go przytulić i zrobić zdjęcia. To był wspaniały moment, to był prawdziwy moment. Słyszałam, że wszyscy płakali. Świetnie nadaje się do telewizji, więc nie mogę narzekać”.

Wszystkie pięć wyciągów, które Kerkering rzucił, aby wycofać Narvaeza, było typu slider. W sumie rzucił 12 narzutów – 10 sliderów i parę szybkich piłek o prędkości 99 mil na godzinę. Powiedział, że to nic nowego i że przez cały 2023 rok głównie rzucał suwakami, miksując w grzejniku z lat 90-tych.

Kerkering powiedział, że gdy tylko usłyszał ogłoszenie swojego nazwiska na stadionie jednej z najważniejszych lig oraz ryk publiczności, jego nerwy puściły.

Był jednak zaskoczony entuzjastycznym przyjęciem ponad 41-tysięcznej publiczności wobec jego debiutu w Filadelfii.

„Biorąc pod uwagę, jak głośni byli fani, nie spodziewałem się, że będą tak głośno wiwatować i będą tak gotowi i podekscytowani moim występem” – powiedział. „Wszyscy mają do mnie zaufanie i są gotowi do pracy. Nie mogłem być bardziej błogosławiony”.