15 maja, 2024

Rankingi Justina Fieldsa, atak, obrona vs. Chiefs – NBC Sports Chicago

KANSAS CITY, Missouri — Burzliwy tydzień dla Bears zakończył się w niedzielę zwycięstwem Patricka Mahomesa i Kansas City Chiefs nad franczyzą czarterową tak słabo, że być może zechcą rozważyć zamknięcie sklepu.

Porażka 41-10 na stadionie Arrowhead nie oddaje niedzielnej sprawiedliwości. Chiefs od razu rozpoczęli grę, ale w kolejnych siedmiu strzelili gola i objęli prowadzenie 41-0.

Mahomes rozegrał zaledwie dwie i pół kwarty, czyli wystarczająco długo, aby Travis Kelce zdobył przyłożenie wraz ze swoją nową dziewczyną Taylor Swift w tłumie.

Niedźwiedzie były w niedzielę żałosne, co mogło być bardzo miłe.

Oto karta raportu Bears’ Tydzień 3, gdzie jedna grupa wypadła gorzej niż reszta:

Przekaż przestępstwo

Justin Fields powiedział, że chce powiedzieć „Pieprzyć to” i w niedzielę zagrać za darmo. Być może sztab Bears nie zmienił planu gry, a może Fields po prostu się złamał, ale tak czy inaczej, w niedzielę w Kansas City atak był druzgocącą katastrofą.

W meczu, w którym Bears byli ścigani przez ponad 45 minut, Fields zdobył zaledwie 11 z 22 na 99 jardów, jedno przyłożenie i jeden przechwyt. Fields zbyt długo utrzymuje się przy piłce, linia ataku jest okropna, a schemat nie robi nic, aby złagodzić słabości grupy.

Zgniłe rzeczy.

Ocena terenowa: F
Stopień: F

Pośpieszna zbrodnia

Jedną rzeczą, którą Bears 2022 zrobili dobrze, było prowadzenie piłki nożnej.

Ta drużyna nie potrafi nawet utrzymać się stale na parkiecie.

Niedźwiedzie zrobiły kilka fajnych rzeczy w grze biegowej, rozpoczynając niedzielne zawody, ale nie mogły utrzymać tej passy i musiały poddawać się przez większą część meczu po przerwie.

Fields rzucił się 11 razy na 47 jardów, podczas gdy Roshon Johnson i Khalil Herbert rzucili się 15 razy na 69 jardów.

Czy wspominałem, że linia ataku śmierdzi?

READ  Tiger Woods miał upalny początek trzeciej rundy Masters

Stopień: F

Obrona podania

Nie chcę być zbyt surowy dla drużyny, która straciła już Eddiego Jacksona i Kylera Gordona, a następnie w pierwszej połowie straciła Jaylona Johnsona i Tyreeka Stevensona.

Jak można się spodziewać, Mahomes podpalił mieszankę Bears w drugiej kolejności.

Nie mówiąc już o pośpiechu w podaniu, Bears nie mieli zbyt wielu szans, aby powstrzymać Mahomesa przed rozerwaniem ich na strzępy, ledwo się pocąc.

Stopień: F

Uruchom obronę

Czwórka Bears to obrzydliwość. Z wyjątkiem Andrew Billingsa żaden z nich nie był w stanie osiągnąć niczego istotnego przez trzy mecze.

Liniowi obrońcy Tremaine Edmunds i TJ Edwards wykonali dobrą robotę, sprzątając bałagan, a to wystarczy, aby dwóch czołowych linebackerów bez stałej siły przed nimi zjadało bloki.

Isiah Pacheco i Clyde Edwards-Helaire napotkali niewielki opór ze strony ataku Bears, po czym pobiegli na odległość 117 jardów i zdobyli dwa przyłożenia.

Wow, wow.

Stopień: F

Szkolenie

Czy mogę dać mniej niż F? Zrobimy coś.

Słuchaj, Pszczoły powinny przegrać z Chiefs. Jedna drużyna jest obrońcą tytułu, a druga pracuje nad obroną tytułu, będąc filarem ligi.

Jednak fakt, że ta drużyna Bears – która w okresie pozasezonowym wydała znaczne pieniądze i kapitał poborowy na utalentowanych zawodników – wygląda gorzej niż zeszłoroczna jednostka, jest całkowitym oskarżeniem całego sztabu trenerskiego.

Nie było żadnych odpowiedzi i żadnych poprawek. Zawodnicy nie mają szans na odniesienie sukcesu po obu stronach futbolu.

Wiele z nich zaczyna się od wątpliwej konstrukcji składu, ale jeśli chodzi o przebieg meczu, sztab Bears absolutnie zwymiotował na siebie w niedzielę i przez pierwsze trzy tygodnie.