22 marca, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kot Taylor Swift znajduje się na liście najbogatszych zwierząt domowych na świecie, a jego wartość szacuje się na 97 milionów dolarów

Taylora Swifta Kot żyje w luksusie.

Futrzana przyjaciółka piosenkarki „Anti-Hero”, Olivia Benson, jest jednym z trzech najbogatszych zwierząt domowych z majątkiem wartym 97 milionów dolarów. Wszystko o kotach.

Ulubiona kotka Swifta znalazła się na szczycie, pojawiając się w wielu reklamach z gwiazdą popu dla popularnych marek, w tym Diet Coke, AT&T i DirectTV.

Pokaz z okazji 33. urodzin Taylor Swift: pozew oddalony

Olivia występowała także gościnnie w teledyskach Swifta „ja!” i „puste miejsce”.

Kotka Taylor Swift, Olivia Benson, wyrzeźbiła sobie drogę na szczyt, pojawiając się w wielu reklamach z gwiazdą popu. (Getty Images/Getty Images)

Oceny są określane przez analitykę Instagrama w celu oszacowania „ile każdy z tych zwierzaków może zarobić na Instagramie”, stwierdza strona.

Chociaż Olivia nie ma ani jednego konta na Instagramie, jej urocza właścicielka opublikowała jej zdjęcia w mediach społecznościowych.

TAYLOR SWIFT POWRACA DO SĄDU O PRAWA AUTORSKIE

W 2020 roku Swift opublikowała zdjęcie swojego uroczego zwierzaka z podpisem: „Kapitan Olivia Benson jest po służbie, jakby…”

Scottish Fold wyleguje się na kanapie i patrzy prosto w kamerę.

To niezwykle popularne zdjęcie ma ponad 2 miliony wyświetleń.

Oliwia nosi jej imię Mariska Hargitay Postać w „Law & Order: Special Victims Unit”.

Taylora Swifta

Taylor Swift jest właścicielką dwóch innych kotów, Meredith Gray i Benjamina Buttona. (Evan Agostini/Invision/AP/Newsroom AP)

W opisie rankingu Bensona czytamy: „Na trzecim miejscu jest Olivia Benson, najlepsza przyjaciółka i towarzyszka artystki Taylor Swift, która nasuwa pytanie: czy gwiazda na Instagramie naprawdę jest najbardziej lukratywną karierą dla twojego zwierzaka?”

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o FOX BUSINESS

READ  Breaking: Niezbyt straszna impreza Halloweenowa Mickeya powraca do Magic Kingdom w 2022 r.

Z jej ogromnym majątkiem wynoszącym 97 milionów dolarów Olivia odniosła sukces poza sferą influencerów na Instagramie.The Scottish Fold zarobiła na swoją wartość netto, występując u boku swojego właściciela w kilku teledyskach, tworząc własną linię produktów i występując w kilku epizodach w reklamy wysokobudżetowe….”

Jednakże Album o północy Inni koci przyjaciele gwiazdy nie dotarli do The Ultimate Pet Rich List.

Pobierz akcję FOX w podróży, klikając tutaj

Swift jest właścicielem Jeszcze dwa koty Nazywa się Meredith Gray i Benjamin Button.

Chociaż nie ma ich na liście, Meredith i Benjamin pojawili się podczas światowej trasy Swift w 1989 roku w 2015 roku podczas przerwy w filmie.

W międzyczasie Olivia plasuje się za owczarkiem niemieckim Guntherem Fee, który podobno jest wart 500 milionów dolarów, oraz Nala Cat, która zarobiła netto 100 milionów dolarów.

Jednak The Scottish Fold pokonał psy Oprah Winfrey, Sadie, Sunny, Lauren, Lily i Luke, za 30 milionów dolarów, a psa zmarłej aktorki Betty White, Pontiac, za 5 milionów dolarów.

Przedstawiciele Swift nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę FOX Business o komentarz.