29 stycznia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pierwszy zwiastun Gran Turismo przedstawia akcję wyścigową, Davida Harboura i Orlando Blooma

Sony ujawniło pierwsze zrzuty ekranu Gran Turismo Film Podczas swojej konferencji prasowej na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas. Krótkie wideo „zapowiedź” potwierdza akcję filmu o sportach motorowych na torze, opartego na serii gier wyścigowych PlayStation, ale niewiele wnosi do sprzedaży tej historii.

Film pokazuje długości filmowców pod przewodnictwem reżysera Neila Blomkampa (Dystrykt 9), aby odtworzyć wygląd gier z prawdziwymi samochodami wyścigowymi. Nagrania z drona przywołują na myśl zwiastuny GT i tryby powtórek, podczas gdy wrażenia z rozgrywki są odzwierciedlone w kamerach w kokpicie i niezwykle dokładnym odtworzeniu kamery pościgowej pod dużym kątem.

W filmie pojawia się również ekipa filmowa, zwracając się bezpośrednio do widzów, aby drażnić wciągające cechy, jakie seria wyścigów będzie oferować w kinach. „Ten film jest przeznaczony do kina” — zachwyca się Orlando Bloom, obiecując „trzęsącym ciałem głosem… widzowie poczują każdy wstrząs, każdy dreszczyk emocji podczas tego wyścigu z prędkością 200 mil na godzinę”.

„To niesamowita akcja samochodu wyścigowego, w której poczujesz się, jakbyś był w jej środku” – dodaje David Harbour.

Będzie też „dramat” i „historia miłosna”, jak twierdzi Archie Madekwe, który gra w filmie Jeana Mardenborougha. Gran Turismo Opiera się na prawdziwej historii Mardenboro, który jako nastolatek przeszedł od grania w Gran Turismo w domu do kariery kierowcy wyścigowego dzięki zawodom i programowi treningowemu GT Academy.

Ale z tego zwiastuna nie dowiadujemy się zbyt wiele z tej historii. Domyślnie postać Harboura może być inspirowana Darrenem Coxem, dyrektorem generalnym Nissana, który zawarł umowę z PlayStation na uruchomienie GT Academy, podczas gdy Bloom wygląda jak potencjalny szef zespołu wyścigowego w stylu Christiana Hornera. Nie pojawił się w zwiastunie, ale potwierdzono, że dołączy do obsady, Darrena Barneta (Paxton V nie robiłem tego wcześniej), Djimon Hounsou i, w dziwny sposób, żona Hornera, była Spice Girl Geri Halliwell Horner.

READ  Chris Pratt mówi, że jego głos Mario jest „jak wszystko, co słyszałem”

Mamy nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej z właściwego zwiastuna. Gran Turismo W kinach pojawi się 11 sierpnia 2023 roku.