2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jimmy Garoppolo z Raiders przeszedł operację stopy po podpisaniu kontraktu, wciąż dochodząc do siebie: źródła

Jimmy Garoppolo z Raiders przeszedł operację stopy po podpisaniu kontraktu, wciąż dochodząc do siebie: źródła

Trener Raiders, Josh McDaniels, powiedział dzisiaj, w czwartek, że rozgrywający Jimmy Garoppolo nie weźmie udziału w treningu Oty dla zespołu w tym tygodniu, ponieważ nadal dochodzi do siebie po kontuzji lewej stopy, której doznał pod koniec ubiegłego sezonu. Podczas gdy McDaniels odmówił omówienia szczegółów, źródła drużynowe i ligowe powiedziały, że Garoppolo przeszedł operację w marcu po podpisaniu kontraktu z Raiders. Harmonogram powrotu do zdrowia po zabiegu jest nieznany, chociaż McDaniels przyznał, że „mógłby” przebywać poza obozem przynajmniej do obozu treningowego.

„Przechodzi przez swój proces tak, jak wiedzieliśmy, że to zrobi” – powiedział McDaniels w czwartek. „Nic się nie wydarzyło, co by nas zaskoczyło na podstawie informacji, które posiadamy”.

Oto, co musisz wiedzieć:

  • Garoppolo początkowo doznał kontuzji lewej stopy 6 grudnia 2022 roku podczas gry dla 49ers. San Francisco obawiało się, że może złamać Lisfranca – co wymagałoby operacji – ale lekarze 49ers doszli do wniosku, że był to inny rodzaj złamania, który nie wymagał operacji i miał czas powrotu do zdrowia około dwóch miesięcy.
  • W związku z tym Garoppolo – który naciskał na potencjalny powrót, jeśli 49ers dotrą do Super Bowl – powinien być zdrowy, zanim zgodził się na umowę z Raiders 13 marca. Garoppolo przybył do siedziby zespołu w Henderson w Nevadzie, aby podpisać kontrakt 16 marca, ale opuścił obiekt bez tego.
  • Kiedy Garoppolo podpisał kontrakt następnego dnia i zorganizował wstępną konferencję prasową, nie ujawnił powodu opóźnienia ani nie przedstawił jasnych informacji na temat stanu kontuzji stopy. Ale według ligowego źródła, Raiders odkryli podczas badań fizycznych Garoppolo, że jego stopa faktycznie wymagała operacji i że zabieg został wykonany po tym, jak został poddany.

sportowiecNatychmiastowa analiza:

Jaki jest poziom lęku?

Oznacza to, że Raiders nie martwią się o przygotowania Garoppolo do rozpoczęcia sezonu zasadniczego we wrześniu.

„Nie gramy w grę przez 100 dni” – powiedział McDaniels w czwartek. „Wszystko, co się wydarzyło, odkąd podpisaliśmy kontrakt z Jimmym, znaliśmy go z góry.… Z pewnością był tego wszystkiego świadomy. Wolelibyśmy tego nie naciskać i nie naciskać nikogo, aby wrócił w tym czasie”.

Jednak biorąc pod uwagę historię Garoppolo, wciąż jest to niepokojący przypadek kontuzji.

Odkąd został starterem po wymianie z Patriots do 49ers w 2017 roku, Garoppolo opuścił 31 meczów sezonu regularnego i doznał trzech kontuzji kończących sezon. Raiders mieli ten kontekst i nadal czuli się wystarczająco komfortowo, aby zaoferować mu trzyletni kontrakt o wartości 72,75 miliona dolarów z całkowitymi gwarancjami w wysokości 33,75 miliona dolarów, ale teraz znowu będzie tracił czas, zanim odegra dla nich niespodziewaną rolę. To opóźnia jego szansę na zbudowanie chemii z gwiazdorskim odbiorcą Davante Adamsem i resztą broni ofensywnej zespołu.

Nawet jeśli jest gotowy do startu w pierwszym tygodniu, można się zastanawiać, czy będzie w stanie utrzymać go przez cały sezon. Raiders postrzegają Briana Hoyera jako realnego rezerwowego i wierzą w długoterminową przewagę Aidana O’Connella, biorąc pod uwagę, że w zeszłym miesiącu wymienili go na łapacza czwartej rundy, ale jest mało prawdopodobne, aby którykolwiek z graczy zbliżył się do produkcji Garoppolo. Jeśli problemy z kontuzjami Garoppolo będą się utrzymywać, ofensywa Raiders będzie w trudnej formie.

opowieść w tle

Zapytany podczas swojego wprowadzenia, czy martwi się, że umowa z Raidersami się nie powiedzie, Garoppolo powiedział, że „nie musi się martwić” i opisał proces jako „bardzo oparty na współpracy”.

Garoppolo powiedział, że jego celem jest „przywrócenie srebra i czerni tam, gdzie powinny”.

READ  Najważniejsze wydarzenia Mistrzostw Świata 2022: Szwajcaria pokonała Kamerun 1:0

A kiedy weteran został zapytany, czy spodziewa się zostać debiutantem w Las Vegas na dłuższą metę, powiedział, że „pochodzi z mentalnością, że[musi]wygrać wszystko”. Dodał: „Nie chcę uzyskać żadnej„ franczyzy ”ani nic takiego. Chcę wejść i na to zarobić”.

Zapytany, czy wciąż ma coś do udowodnienia w swojej karierze, Garoppolo odpowiedział: „Tak. Próbuję wygrać Super Bowl. Wiem, że każdy gracz mówi to, kiedy dociera na swoją pierwszą konferencję prasową, ale to jest mój cel”.

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Candace Ward/USA Today)