16 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

USPTO odmówił znaku towarowego Washington Leaders: Co dalej z franczyzą?

USPTO odmówił znaku towarowego Washington Leaders: Co dalej z franczyzą?

USA dziś

To był sejsmiczny okres poza sezonem dla przywódców Waszyngtonu. Warto zauważyć, że franczyza jest u progu pozyskania nowego właściciela z Josh Harris Group Osiągnięto porozumienie w sprawie zakupu zespołu za 6,05 miliarda dolarów. po drugim NFL Właściciele wyrażają zgodę na sprzedaż Ten nowy system może ewoluować w związku z nazwą zespołu. Biuro Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych Odrzuć żądanie uprawnień Aby zastrzec tytuł „Washington Leaders”.

W szczególności wniosek został odrzucony z dwóch powodów. Pierwsza wynikała z „potencjalnego zamieszania” z „Klasyką Liderów” – pa futbol uniwersytecki Gra między Siłami Powietrznymi a Armią – rzeczywiście znak firmowy. Drugi wynika z oczekującej prośby złożonej przez Martina Macaulaya, człowieka z obszaru DC, który przesłał znaki towarowe, próbując odgadnąć nazwę nowego zespołu. „Washington Space Leaders” i „Washington Wolf Leaders” są Dwa z kilku zgłoszeń znaków towarowych Został wysłany przez Macaulaya, który pomógł w odrzuceniu franczyzy NFL.

Waszyngton rozpoczął proces zmiany nazwy w lipcu 2020 roku, kiedy zdecydował się wycofać pseudonim „Redskins”, który był związany z drużyną od 1933 roku. W tym momencie franczyza nazywała się „Washington Football Team” przez dwa sezony (2020 -2021) jako rezerwa, dopóki nie przyjęli stałego pseudonimu. Nastąpiło to w lutym 2022 r., Kiedy to zrobili Odsłonięcie tytułu „Liderzy”.

Więc co się teraz dzieje? tak jak Adwokat ds. Znaków towarowych, Josh Gerben, zauważa, zespół może przesłać odpowiedź do USPTO, argumentując, że jest mało prawdopodobne, aby została pomylona z grą „Commanders’ Classic”. Mogą też spróbować wykupić prawa do gry lub podpisać umowę o wspólnym pożyciu. Z Macaulayem, powiedz the Washington Post W lipcu 2020 roku dostarczał zespołowi wszelkie marki, których mógł potrzebować, bez żadnych kosztów.

Oczywiście teraz będziemy musieli zobaczyć, czy Macaulay podtrzyma te uwagi teraz, gdy guma stoi na przeszkodzie w tej sprawie.

READ  Trener sytuacji kapitana straży na miesiąc przed sezonem

Z perspektywy liderów wydaje się, że są pewni, że mogą zapewnić sobie markę przezwiskową.

„Niedawna nieostateczna procedura Urzędu Znaków Towarowych jest normalnym krokiem w standardowym procesie rejestracji znaku towarowego” – powiedział rzecznik zespołu. Profesjonalna rozmowa o piłce nożnej. „Odpowiemy na działania Urzędu Znaków Towarowych i jesteśmy przekonani, że nasza rejestracja zostanie wydana. W szczególności nie ma możliwości pomylenia znaków naszych liderów z klasycznym meczem piłki nożnej przywódców wojsk lądowych z siłami powietrznymi. Nie wierzymy wszelkie rejestracje znaków towarowych uzyskali autorzy. Ręka, która próbowała zarobić na zmianie nazwy klubu, powinna stanąć na przeszkodzie naszym rejestracjom.”

Wydaje się zatem, że wszystkie drogi doprowadzą liderów do upragnionej marki. Powiedziawszy to, byłoby miło, gdyby ta sytuacja otworzyła drzwi nowej grupie właścicieli do ponownej zmiany nazwy, jeśli nie byli zadowoleni z pseudonimu „Liderzy”.