30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jets zdejmują winę z Zacha Wilsona po jego trzecim dniu przechwytywania

Jets zdejmują winę z Zacha Wilsona po jego trzecim dniu przechwytywania

Bogaty ChiminiPisarz pracowniczy ESPN17 września 2023 o 22:29 ET4 minuty na przeczytanie

Robert Saleh chwali Zacha Wilsona pomimo porażki Jets

Trener Jets Robert Saleh analizuje występ Zacha Wilsona podczas porażki drużyny z Cowboys.

Arlington, Teksas- Pierwszy mecz drużyny New York Jets bez Aarona Rodgersa był katastrofą, ponieważ rozgrywający Zach Wilson trzykrotnie przechwycił piłkę w niedzielnej porażce 30-10 z Dallas Cowboys na stadionie AT&T. Następnie Jets zebrali się wokół Rodgersa, przekazując mu słowa i gesty budujące pewność siebie.

W szatni skrzydłowy Garrett Wilson objął młodego rozgrywającego ramieniem i udzielił mu słów zachęty. Nie zabrakło także wszystkich trzech zawodników, którzy okazywali wsparcie. To była emocjonująca scena, ponieważ Jets (1-1) upewnili się, że nie zrzucono żadnej winy na ich byłego startera, który stał się rezerwowym.

„Łatwo jest zrzucić winę na rozgrywającego” – powiedział Garrett Wilson. „Szczerze mówiąc, to jest świat, w którym żyjemy, w którym patrzysz na czołowego zawodnika – głównego zawodnika, rozgrywającego, gościa zarabiającego pieniądze – a potem wytykasz palcem. Ale wszyscy wewnętrznie wiemy, że wszyscy musimy właściwe kroki i poczuj się lepiej.”

Jets przetrwali ciężkie sześć dni, tracąc Rodgersa z powodu kończącej sezon kontuzji Achillesa i zmuszeni przejść na skrócony tydzień, aby zastąpić Zacha Wilsona, który w zeszłym sezonie dwukrotnie został zdegradowany w wyniku głębokich zmagań. Z wyjątkiem jednego wspaniałego momentu — podania przyziemienia z 68 jardów do Garretta Wilsona, który po złapaniu zyskał 55 jardów — był to fatalny mecz zarówno dla sygnalizującego, jak i dla atakującego.

Mecz zakończył się czterema stratami w pięciu ostatnich seriach drużyny New York, w tym przechwytami w trzech ostatnich posiadaniach. Deficyt do przerwy 18-10 przekształcił się w wybuchową eksplozję w czwartej kwarcie, co bez wątpienia zwiększy hałas na zewnątrz wśród tych, którzy chcą, aby front office pozyskał kolejnego rozgrywającego.

Zach Wilson wykonał 12 z 27 podań na 170 jardów, a w drugiej połowie rzucił na zaledwie 76 jardów. Trener Robert Saleh bronił występu, uwalniając Wilsona od winy za drugi i trzeci przechwyt.

„Uważam, że wykonał dobrą robotę” – powiedział Salih. „Oczywiście w końcówce meczu musiał wymuszać podanie piłki, aby coś się wydarzyło, co oczywiście nie poszło po naszej myśli. Podczas jednego z jego przechwytów doszło do nieporozumienia z nim i obroną. Mają piekielny atak. „

„Wykonał naprawdę dobrą robotę, przedłużając grę i mieszając. Wykonał kilka fajnych zagrań poza harmonogramem. To po prostu nie było wystarczająco dobre”.

Jets rozważają możliwość dodania trzeciego rozgrywającego, być może już w tym tygodniu, ale definitywnie oświadczyli, że Wilson będzie QB1. To miał być rok nauki dla drugiego miejsca w drafcie na rok 2021, ale wszystko zmieniło się w czwartym meczu pierwszego meczu, kiedy Rodgers upadł.

Niedzielny występ Wilsona był – przynajmniej statystycznie – uderzająco podobny do kilku poprzednich meczów. (Rozpoczął dzień od 16 podań przyłożenia i 19 przechwytów w swojej karierze.) Przeciwności losu nie są mu obce, ale upierał się, że tym razem jest lepiej przygotowany, aby sobie z nimi poradzić.

– Jasne, stary – powiedział. „Mam wrażenie, że widzę [the field] Cóż, naprawdę. To naprawdę niefortunne, że zostało to pokazane jako przestępstwo. „Musimy być lepsi i ja muszę być lepsi, ale jesteśmy tam”.

Według statystyk NFL Next Gen Stats Wilson znajdował się pod dużą presją – w przypadku 16 z 30 porażek był pod presją. (To nie obejmuje jego pięciu prób, które dały mu najwięcej w drużynie 36 jardów). Liniowy obrońca Cowboys, Micah Parsons, był siłą, który zanotował dwa worki i dziewięć ataków. Wilson pod presją wykonał tylko dwa z 13 podań, kontynuując ten trend. Od momentu wejścia do ligi w 2021 roku statystycznie jest najgorszym rozgrywającym w NFL pod presją.

Część presji można jednak przypisać Wilsonowi, który czasami zbyt długo utrzymywał piłkę. Nie miał wsparcia w grze biegowej, ponieważ Breece Hall i Dalvin Cook łącznie rzucili zaledwie 16 jardów na ośmiu prowadzących. Cook również przegrał grzebanie. Samoloty walczyły na wielu ośmioosobowych frontach. Rozgrywający z doświadczeniem Rodgersa byłby w stanie zmienić grę na linii wznowienia.

Hall wydawał się niezadowolony ze swojego obciążenia pracą.

„To znaczy, że dotknąłem piłki tylko cztery razy. Dlatego mieliśmy problemy” – powiedział. „Tak właśnie jest. Dzisiaj wcześnie zeszliśmy na dół i zrezygnowaliśmy z biegu. Takie rzeczy się zdarzają. Czujesz, że musisz wrócić do gry, a wszystko znika”.

To, w połączeniu z nietypowymi walkami w obronie, wywarło na Wilsona dużą presję. Nie wydaje się jednak zawiedziony swoim występem.

„To trudne, stary” – powiedział Wilson. „Myślałem, że przez pierwsze trzy kwarty tego meczu wszystko wyglądało całkiem nieźle, ale ciągle utknęliśmy w miejscu”.

READ  Patrick Kane 4-6 miesięcy po operacji wymiany stawu biodrowego