17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jeff Bezos prosi Radę ds. Dezinformacji o zweryfikowanie autentyczności tweeta Bidena

Jeff Bezos prosi Radę ds. Dezinformacji o zweryfikowanie autentyczności tweeta Bidena

Szef Amazona, Jeff Bezos, powiedział, że nowo utworzona rada ds. dezinformacji w tym kraju powinna przyjrzeć się Białemu Domowi po tweecie prezydenta Bidena, który próbuje powiązać wysoką inflację ze stawką podatku od osób prawnych w tym kraju.

„Nowo utworzona tablica dezinformacyjna powinna przejrzeć ten tweet lub zamiast tego może potrzebować nowej niesekwencyjnej tablicy” Wyśmiewany Bezos W tweecie późnym piątkowym wieczorem. „Dobrze jest rozmawiać o podniesieniu podatków od przedsiębiorstw. Poskromienie inflacji ma kluczowe znaczenie dla dyskusji. Połączenie ich jest tylko błędem”.

Stopa inflacji – która wzrosła w momencie, gdy prezydent Biden wszedł do Białego Domu – wzrosła do Białego Domu 8,3% w kwietniu, blisko 40 lat. Wzrosły ceny podstawowych towarów, takich jak żywność i benzyna.

„Czy chcesz obniżyć inflację?”, zapytał Biden w piątkowym tweecie. „Upewnijmy się, że najbogatsze firmy płacą sprawiedliwy udział”.

Zarząd ds. dezinformacji Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego był szeroko krytykowany za swój deklarowany cel, jakim jest zwalczanie dezinformacji w mediach społecznościowych.

Dyrektor generalny firmy, Nina Jankovic, została wyśmiana jako partyzancki haker i publicznie wypowiadała się na temat zweryfikowanych (iw większości lewicowych) użytkowników Twittera. Możliwość „edytowania” tweetów innych osób na platformie.

READ  Badanie stwierdza, że ​​firmy naftowe twierdzą, że proces mycia jest przyjazny dla środowiska - EURACTIV.pl