30 września, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak Sean, ojciec Brocka Purdy’ego, w przerażający sposób przewidział debiut QB drużyny 49ers Against the Dolphins – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Jak Sean, ojciec Brocka Purdy’ego, w przerażający sposób przewidział debiut QB drużyny 49ers Against the Dolphins – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

  • Notatka redaktora: „Mr. Relevant: Brock Purdy’s NFL Story” – oryginalna seria 49ers Talk przedstawia niesamowitą podróż QB od ostatniego wyboru draftu do NFL w 2022 r. do supergwiazdy Bay Area oczami jego najbliższych, jego mamy i taty.

W zeszłym sezonie ojciec Brocka Purdy’ego miał przeczucie, że spotkanie 49ers z Miami Dolphins w 13. tygodniu będzie dla jego syna wyjątkowe.

Okazuje się, że Sean Purdy miał rację.

Na kilka tygodni przed meczem Sean Brock zapytał, ile meczów u siebie pozostało w harmonogramie 49ers, aby rodzina mogła zaplanować konkretny termin. Brock znalazł się na liście, ale kiedy wspomniał o delfinach, coś pękło w jego ojcu.

„Człowieku, wiesz, jak toczy się życie” – Sean pamięta, jak mówił Brockowi. „To będzie gra, w którą wejdziesz”.

„Śmialiśmy się z tego. Żartowałem”.

To dlatego, że Miami to nie tylko zespół w rodzinie Purdy. To Team Sean, pochodzący z Florydy, który dorastał jako wielki fan Dolphins, doskonale pamięta, jak oglądał go w telewizji, gdy oczekiwał na narodziny Brooke 27 grudnia 1999 roku w szpitalu Desert Samaritan w Mesa w Arizonie. Brock i Sean obejrzeli razem film o rozgrywającym Hall of Fame, Danie Marino, a młody rozgrywający próbował naśladować legendę Dolphins, nawet teraz nosząc na jego cześć koszulkę z numerem 13.

Pomimo powiązań rodzina Purdy zdecydowała się zamiast tego wziąć udział w meczu w następnym tygodniu, kiedy drużyna 49ers gościła Toma Brady’ego i Tampa Bay Buccaneers. Kiedy więc zacząłem rywalizować z Dolphins, Sean był w pracypodczas gry na wspólnym ekranie telewizora.

Sean Purdy zauważył, że jego syn zakłada kask, ale nie zastanawiał się długo, dopóki nie zobaczył rozgrywającego 49ers Jimmy’ego Garoppolo na wózku jadącego do szatni z kontuzją stopy w pierwszej kwarcie.

„Widziałem Jimmy’ego za kierownicą i powiedziałem: «Człowieku»” – Sean powiedział NBC Sports Bay Area. „Powiedziałem mu: «Stary, myślę, że Brock przyjdzie» i ręce mi się pociły”. „Teraz dostaję gęsiej skórki na nogach”.

READ  House Oversight Committee, Daniel Snyder nie zgadza się co do warunków zeznań

W międzyczasie na stadionie Levi’s Brock został poproszony o rozgrzewkę. Widział, jak Garoppolo kulejąc opuszczał boisko, ale wtedy nikt nie wiedział, jak poważna jest jego kontuzja. Może to była tylko seria lub dwie.

„Kiedy tam poszedłem, starałem się zrobić wszystko, czego uczyłem się w tym tygodniu [49ers coach Kyle] „Dzwoniła Shanahan” – powiedział Purdy. „W tym samym czasie trenowałem przeciwko naprawdę dobrej obronie. Dobrze szło mi na treningach. Jedyne, co muszę zrobić, to wyjść na boisko, podążać za swoim prowadzeniem i oddać strzał.

„Po prostu graj w piłkę nożną. Robię to przez całe życie”.

George Kittle dobrze pamięta pierwsze spotkanie Purdy’ego. Chociaż młody rozgrywający miał bardzo niewiele powtórzeń na treningu, zobaczył, do czego jest zdolny w starciu z debiutantami defensywnymi drużyny 49ers.

„Wiedziałem, że jest dobry ze względu na sposób, w jaki trenował naszą obronę” – Kittle powiedział NBC Sports Bay Area. „Zamierza wykonać wyjątkowe zagrania przeciwko naszej świetnej obronie. W najgorszym przypadku nie będzie zły”.

„Wszedł do grupy z pewnością siebie. Był zdecydowany. W jego słowach i sposobie, w jaki mówił, nie było trzęsienia ziemi. Nie był wstrząśnięty. Nie był zdenerwowany. W pierwszej trzeciej trzeciej przyszedł i o mój Boże , to przykrywka. Podchodzi i uderza pięknym uderzeniem.

To pierwsze podanie Christianowi McCaffreyowi ostatecznie zaowocowało uderzeniem przyziemienia dla Kyle’a Juszczyka. Po próbie punkt po punkcie, która dała 49ers prowadzenie 10-7, Purdy wrócił na ławkę rezerwowych i zapytał, jak radzi sobie Garoppolo. Pomyślał, że weteran może być gotowy do wyjścia na następną serię.

Tak nie było. Purdy został poinformowany, że Garoppolo opuści resztę sezonu ze względu na złamaną stopę.

„W tym momencie pomyślałem: «Wow»” – powiedział Purdy. „OK, OK, nie będę się martwić o przyszły tydzień. Muszę powiedzieć: «Wygrajmy ten mecz.»”.

READ  NBA Draft 2023: Pięć dań na wynos po dwóch meczach między Victorem Wimpanyamą i Scottem Hendersonem w Las Vegas

To właśnie zrobili 49ers, gdy Purdy wykonał 25 z 37 podań na 210 jardów i dwa przyłożenia oraz jedno przechwycenie w zwycięstwie 33-17.

„Następnie mieliśmy trzy punkty przewagi” – powiedział Kittle. „Kiedy masz rozgrywającego, który wchodzi na boisko i jest pewny siebie, zwiększa to umiejętności wszystkich wokół niego. To jedna z najlepszych rzeczy Brocka”.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk