9 maja, 2024

Dan Campbell: Zwycięstwo było potwierdzeniem tego, co już wiedziałem o Lions

Zespół Lions był w stanie zakończyć sezon 2022 rekordem zwycięstw dzięki zwycięstwu na wyjeździe z Packers, po którym objęli prowadzenie w czwartej kwarcie po szybkim przyłożeniu, a następnie uchronili najlepszego rozgrywającego poprzedniego sezonu przed przywróceniem swojej drużyny na szczyt . .

Początek sezonu 2023 nie wygląda specjalnie inaczej. Po szybkim przyłożeniu Davida Montgomery’ego na siedem minut przed końcem meczu Lions prowadzili 21-20, a MVP 2022 Patrick Mahomes i Chiefs nie byli w stanie zdobyć pierwszego gola w żadnym z ostatnich zdobyczy. Zwycięstwo zapewniło Lions pierwszy mecz 1:0 od 2017 roku, ale główny trener Dan Campbell powiedział na konferencji prasowej po meczu, że nie nauczyło go to niczego nowego na temat zespołu, do którego wchodzi w tym sezonie z dużymi oczekiwaniami.

„Niczego się nie nauczyłem. Otrzymałem potwierdzenie tego, co już wiedziałem” – powiedział Campbell. „A to jest odporny zespół. To był naprawdę odporny zespół, a my dodaliśmy elementy do tego odpornego zespołu. Budowaliśmy, aby poradzić sobie z kilkoma sprawami i zrobiliśmy to dzisiaj przeciwko bardzo dobremu przeciwnikowi.

Campbell może nie nauczył się niczego o swoim zespole, ale takie zwycięstwo na takim etapie jak ten prawdopodobnie usprawiedliwia część pozasezonowego szumu wokół Lions wśród osób spoza organizacji. Więcej podobnych wydarzeń w nadchodzących tygodniach nie pozostawi wątpliwości, że to nie są te same stare Lwy.

READ  Everton 2 Liverpool 0: Pierwsza porażka Kloppa na Goodison kończy marzenie o tytule – Al Mujaz