7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Galaxy S24 Ultra mógłby dzielić element konstrukcyjny z Galaxy S9

Galaxy S24 Ultra mógłby dzielić element konstrukcyjny z Galaxy S9

Wraz z zakończeniem premiery największych telefonów Samsunga w 2023 roku nie ma wątpliwości, że firma koncentruje wszystkie swoje wysiłki na linii Galaxy S24. Plotki dostarczyły nam w ciągu ostatnich kilku tygodni wielu informacji na temat Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra, a dzięki renderom, które wyciekły, widzieliśmy także wygląd nowych telefonów.

Nie oczekuje się, że linia Galaxy S24 przyniesie jakiekolwiek większe zmiany konstrukcyjne – z których najbardziej zauważalną będą prawdopodobnie płaskie ramki w Galaxy S24 i Galaxy S24+. Reszta ma być podobna do serii Galaxy S23, a w szczególności Galaxy S24 Ultra wygląda jak dokładna kopia swojego poprzednika.

A przynajmniej tak się stało, gdy wyciekły zdjęcia tych urządzeń. Najwyraźniej jest jedna mała zmiana Samsungowi to się udało W przypadku Galaxy S24 Ultra: według doniesień kratka głośnika będzie długim, prostokątnym paskiem i nie będzie miała otworów w kształcie pigułek, które można zobaczyć w obecnych flagowcach Galaxy.

Prosta zmiana projektu nie będzie miała wpływu na wygodę użytkownika

Jak długoletni fani Samsunga wiedzą, Galaxy S9 i Galaxy S9+, pierwsze flagowce Samsunga z głośnikami stereo, miały podobną konstrukcję otworów na głośniki (patrz zdjęcie powyżej), ale nie zostało to przeniesione na kolejne flagowce, w tym Galaxy Note 9, który został wydany sześć miesięcy później.

Jeśli najnowsze plotki okażą się prawdziwe, konstrukcja osłony chłodnicy może powrócić wraz z Galaxy S24 Ultra. To niewielka zmiana, która nie wpłynie znacząco na brzmienie głośników, ale dla niektórych może zrujnować ich wygląd. Ale spód telefonu nie jest tą stroną, którą ludzie często widują, więc nie sądzimy, żeby było to coś, co komukolwiek będzie przeszkadzało po pierwszych kilku dniach użytkowania urządzenia.

To oczywiście tylko spekulacje i nie możemy wyciągnąć żadnych wniosków, nie widząc samego telefonu. Czas pokaże, czy kratka głośnika Galaxy S24 i Galaxy S24+ zostanie podobnie potraktowana. Na szczęście na wszystkie odpowiedzi być może nie będziemy musieli długo czekać, gdyż Samsung podobno planuje zaprezentować Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra w styczniu.

READ  Hasła nigdy nie były wyłącznością Apple, ale zamieszanie jest zrozumiałe