18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwiazda była zmuszona odrzucić tę rolę

Gwiazda była zmuszona odrzucić tę rolę

Po ponad miesiącu spekulacji w Bachelor Nation finalistka 28. sezonu „Kawalera”, Maria Gorgas, potwierdziła pogłoski, że odrzuciła „Kawalerkę”.

Gorgas, 29-letnia asystentka wykonawcza z Ontario w Kanadzie, która na początku tego roku została przedstawiona jako jedna z 32 kobiet walczących o serce Joeya Graziadei, spotkała się z Alexem Cooperem z podcastu „Call Her Daddy” Środowy odcinek Aby otworzyć się na temat swojego życia miłosnego i doświadczeń w „Kawalerze”.

„Zaproponowano mi tę rolę. Była moja, dopóki nie powiedziałam, że nie” – powiedziała. „To stało się tak przytłaczające, że musiałem się wycofać”.

„Nie byłem przygotowany” – dodał Gorgas.

Cooper ujawniła, że ​​w zeszłym miesiącu Gorgas miała pojawić się w podcaście, aby promować jej ogłoszenie jako kolejnej „Bachelorette”.

„USA TODAY” zwróciło się do ABC z prośbą o komentarz.

Co roku producenci i dyrektorzy studiów rozmawiają z kilkoma potencjalnymi kandydatami – zwykle uczestnikami poprzedniego sezonu – którzy mogą zostać kolejną główną bohaterką „Bachelorette” lub „Bachelorette”.

25 marca, po ujawnieniu zaręczyn Graziadei i Kelsey Anderson w finale „Kawalera”, ogłoszono serial Jin Tran, 26-letnia asystentka lekarza z Miami na Florydzie, będzie kolejną główną bohaterką „Bachelorette”. Będzie pierwszą Amerykanką pochodzenia azjatyckiego, która przyjmie tę rolę w 22-letniej historii serialu.

Zaginiony? Oto, co wydarzyło się podczas finału „Kawalera”.

Maria Gorgas twierdzi, że „nie była psychicznie przygotowana na „Panieński”

Gorgas szczegółowo opowiedziała, dlaczego dalsze prace nad „Kawalerką” nie leżą w jej najlepszym interesie.

„Kiedy wszyscy wokół mnie tak bardzo wspierali mnie w tej sytuacji i wszyscy tego dla mnie chcieli, poświęciłem chwilę. Powiedziałem: «Dlaczego nie jestem szczęśliwy? Dlaczego nie jestem tym podekscytowany?». Powiedziała. „Zajęło mi uświadomienie sobie, że to nie był mój czas i (i) pomyślałem: «Chłopaki, z całym szacunkiem, muszę powiedzieć nie. Muszę cofnąć się o krok». – Nie byłem we właściwym miejscu, żeby to zrobić.

READ  Z postów na Instagramie Priyanki Chopry wynika, że ​​nadal przebywa w USA

On gra

„Kawaler”: na którym Joey i Kelsey polegali, jeśli chodzi o pomoc w ich związku

Zaręczona para kawalerska Joey Graziadei i Kelsey Anderson opowiada Ralphiemu Aversie z „USA TODAY” o pokonywaniu wyzwań w ich związku.

Gorgas zauważyła, że ​​udział w serialu nie byłby lepszy dla jej zdrowia psychicznego, zwłaszcza że miała trudności z kręceniem sezonu Graziadei.

„To, co ludzie widzieli na ekranach, to tylko połowa tego, przez co sama przeszłam w domu” – powiedziała, odnosząc się do kontrowersji, jakie miała z kilkoma innymi uczestnikami. „Przez całą sytuację byłem bardzo zaniepokojony”.

„To bardzo izolujące, być tam. Musiałam zrezygnować z telefonu (i) mojej wolności – nie mojej wolności, ale będąc tam sama, nie czułam się komfortowo. Nie byłam przy zdrowych zmysłach” – kontynuowała . „Jestem na to gotowy”.

Sekret wyjaśniony: Dlaczego „Kawaler” zniszczył flagę Kanady – Maria Gorgas

Maria Gorgas twierdzi, że Jen Tran to „idealny wybór” do „Kawalera”

Jednak gwiazda reality show nie mogła być bardziej zadowolona z faktu, że Tran został kolejnym mistrzem w programie.

„Jednak Jane była idealnym wyborem” – Gorgas powiedział Cooperowi. „W moich oczach jest najdoskonalszą Panienką. Nie mogłam wymyślić nikogo lepszego, z kim mogłabym to zrobić. Była na to gotowa i to wystarczyło, żebym powiedział: «Tak, to nie jest mój czas. „”

Jeśli chodzi o jej przyszłość w serialu, wydaje się, że na razie fani nie powinni spodziewać się, że w najbliższym czasie zobaczą ją w kolejnym programie „Kawalerskim”.

Jest „bardzo samotna”, ale w jej przyszłości nie ma „raju”, co jest nawiązaniem do letniego spinoffu stacji ABC „Kawaler w raju”.