30 listopada, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dwietz – Aktualności – Grupa zadaniowa Marne Engineers pomaga polskiej społeczności w projekcie budowlanym

Dwietz – Aktualności – Grupa zadaniowa Marne Engineers pomaga polskiej społeczności w projekcie budowlanym

ORZYSZ, Polska — Inżynierowie armii amerykańskiej z 3. Dywizji Piechoty wykorzystują swoje możliwości w zakresie ciężkiego sprzętu, aby zaspokoić potrzeby lokalnej organizacji w pobliżu poligonu Bemowo Biskie, Polska, 1 listopada 2023 r.

Inżynierowie konstrukcji poziomych armii amerykańskiej służący w ramach 9. Batalionu Inżynierów Brygady (9. BEB), 2. Zespołu Bojowego Brygady Pancernej, 3. Dywizji Piechoty, Natowskiego Zespołu Bojowego Wzmocnionej Wysuniętej Rezerwy NATO w Polsce, dzielą się swoją wiedzą i ciężkimi maszynami z Inicjatywą Klubu Strzeleckiego Zespół Intensywności. Squad Shooting Club), lokalna organizacja zajmująca się nauczaniem i demonstrowaniem podstaw broni palnej członkom Polonii.

Celem koła strzeleckiego jest wspieranie lokalnych uczniów, mieszkańców i członków społeczności Orzysza poprzez odpowiednie szkolenie strzeleckie i strzeleckie. Według Krzysztofa Roszko, szefa Klubu Strzeleckiego Squadu Inicjatyw, władze lokalne i krajowe przywiązują dużą wagę do zapewnienia, że ​​polscy obywatele wiedzą, jak obchodzić się z bronią palną.

Inżynierowie Budowy Poziomej 3 Dywizji Piechoty pomogli ożywić strzelnicę organizacji pod Orzyszem. Teren został wyrównany i uporządkowany w celu usunięcia brudu, który mógłby przeszkadzać snajperom z odległości 200 metrów. Inżynierowie oczyścili także kolejną pobliską strzelnicę, którą klub planuje wykorzystywać do strzelań z bliskiej odległości.

Klub strzelecki początkowo zwrócił się o pomoc do polskich jednostek wojskowych w okolicy, ponieważ organizacji brakowało umiejętności i sprzętu do wykonania tego zadania. Wojsko Polskie — przy pomocy polskich tłumaczy — zwróciło się do 9. BEB z zapytaniem, czy jest w stanie spełnić tę prośbę, sierż. sztabowy. Reid Foster, lider zespołu inżynierów budownictwa poziomego.

Sierżant Darby Mitchell, lider zespołu inżynierów konstrukcji poziomych w 9. BEB i dyrektor programu, uznał to za okazję dla swoich nowych żołnierzy do zdobycia doświadczenia w świecie rzeczywistym, jednocześnie pomagając lokalnej społeczności.

„Staramy się, aby wszyscy byli dobrze przygotowani [heavy machinery] Sprzęt do takich rzeczy to przemyślany plan” – powiedział Mitchell. „Chcemy mieć pewność, że ci goście będą dokładni i nieco spowolnią, aby wykonać zadanie”.

READ  Dlaczego zabawki „Szczęśliwy Żyd” są w Polsce bardziej popularne niż prawdziwi Żydzi

Pfc. Andrew Judd, inżynier budownictwa poziomego, operator ciężkich maszyn w 9. BEB, z radością przyjął tę możliwość.

„Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę robić to, w czym jestem dobry, ponieważ nie mam zbyt wiele czasu na grę, ale kiedy już to robię, za każdym razem staram się go jak najlepiej wykorzystać” – powiedział Judd. „Miło jest tu przyjechać, aby poćwiczyć i poćwiczyć strategiczną pracę nożem”.

Klub strzelecki ma nadzieję zakończyć projekt do 11 listopada, w Święto Niepodległości Polski, po czym 12 listopada klub planuje zorganizować lokalne zawody strzeleckie z okazji tego wydarzenia, powiedział Mitchell.

Judd powiedział, że program zapewnił dobrą okazję do szkolenia się na kluczowych stanowiskach inżynierskich, przynosząc jednocześnie korzyści społeczności.

„Uwaga na nas wszystkich [for the time] „Jesteśmy tutaj, aby budować relacje nie tylko z żołnierzami z innych krajów NATO, ale ze społecznością i obywatelami” – powiedział.

Członek klubu strzeleckiego Dawid Brzosowski powiedział, że jest bardzo wdzięczny Żołnierzom za pracę na strzelnicy, ponieważ organizacja nie byłaby w stanie zrealizować misji bez wyposażenia i wiedzy jednostki.

„To bardzo mili ludzie i bardzo profesjonalni” – powiedział Brazosowski o amerykańskich żołnierzach. „Byłem pod wielkim wrażeniem ich profesjonalnej pracy”.

Mitchell powiedział, że program przyniósł jednostce korzyści od góry do dołu, ponieważ wymagał od żołnierzy zdobycia praktycznego doświadczenia ze sprzętem, zorganizowania się, planowania operacji i wykonania misji.

Dodał, że czerpanie satysfakcji z wykorzystania potencjału wojskowego jednostki na rzecz pomocy otaczającej ją społeczności podczas jej pobytu w Polsce.

Misją 3. Dywizji Piechoty w Europie jest angażowanie się w międzynarodowe szkolenia i ćwiczenia na całym kontynencie, współpraca z sojusznikami z NATO i regionalnymi partnerami w zakresie bezpieczeństwa w celu zapewnienia niezawodnych w walce sił dla V Korpusu, wysuniętych sił Stanów Zjednoczonych w Europie.

READ  Mistrzostwa Świata Juniorów: The Tribune India zmierzy się z India Golds Poland w meczu, w którym trzeba wygrać

Data wykonania: 11.01.2023
Data opublikowania: 11.01.2023 13:18
Identyfikator historii: 456962
Lokalizacja: ORZYSZ, PLWidoki internetowe: 32
Pliki do pobrania: 0

domena publiczna