8 grudnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Athletic

Dlaczego firma Bears sprzedała Roquan Smith Ravenom i jak All-Pro LB pasuje do Baltimore

Napisane przez Kevina Fishbeina, Adama Gansa i Jeffa Zrebeka

The niedźwiedź Zgodziłem się na wymianę zwrotną Ruchuan Smith Dla mnie wronyosoba, która jest świadoma transakcji, ale nie jest upoważniona do wypowiadania się publicznie i ma o tym pewność sportowiec. Oto, co musisz wiedzieć:

  • Baltimore wyśle ​​typy w drugiej i piątej rundzie oraz weteranów rozgrywających ajklein do Chicago, sportowiec zostało potwierdzone.
  • Gra rozgrywającego w Baltimore była niespójna, a Smith, dwukrotny All-Pro, może być długoterminową odpowiedzią.
  • Wszystkich siedmiu graczy wybranych przez Bears w 2018 roku jest teraz w różnych drużynach lub poza NFL.

wstecz historia

Smith, numer 8 w drafcie NFL 2018, „zatrzymany” Przed sezonem zabiegał o nowy kontrakt z Chicago. Jednak tak jest w końcu Skończył swoje uwięzienie Uczestniczył w zgrupowaniu pod koniec sierpnia, zapowiadając, że zagra pozostałą część swojego kontraktu, który wygasa z końcem sezonu 2022.

Smith rozpoczynał każdy mecz dla Bears w tym sezonie, zdobywając 83 najlepsze wślizgi NFL, dwa i pół worka, dwa przechwyty i trzy asysty. Trafił 163 razy w 2021 roku.

Chicago przegrało z kowboje Niedziela spadnie do 3-5 na sezon. Baltimore prowadzi w Azji Północnej 5:3 po pokonaniu Ameryki Północnej w czwartek pirat.

Dlaczego Baltimore zrobił ten handel?

Kruki zawsze traktowały priorytetowo pozycję rozgrywającego. Prawdopodobnie wpływ Raya Lewisa. W tym roku nie otrzymali stałej produkcji postu.

Wybór poprzedniej pierwszej rundy Patrick Quinn Ostatnio gra lepiej, ale środkowy obrońca Josh Benz Był łamany i czasami cierpiał. A Kruki nie miały zbyt wiele pod względem głębi jakości za startem. Smith wzmacnia kruki na swojej pozycji i zapewnia przywództwo i umiejętność gry w samym środku ich obrony. – Zerbek

Czy Smith na dłuższą metę dopasuje się do Kruków?

Z pewnością może. Kruki bardzo dbają o swoje wybory do draftu, a wymiana drugiej i piątej rundy z pewnością wskazuje, że nie planują, aby Smith był tylko najemnikiem.

READ  Ogromny powrót Metsów kończy się niepowodzeniem w szalonej grze, która ma wszystko

Baines, który był pierwszym rozgrywającym, ma roczny kontrakt. Kruki będą musiały zadecydować o wyborze Królowej na Rok 5 w tym sezonie, ale Krukom trudno to wybrać. Smith nie ma agenta, a dyrektor generalny Eric DeCosta ma doświadczenie z takimi ustaleniami w rozmowach dotyczących kontraktu z rozgrywającym Lamar Jackson. Byłoby zaskakujące, gdyby DeCosta nie poruszył tego tematu ze Smithem. – Zerbek

Dlaczego Chicago zrobiło ten handel?

Chociaż Bears zaproponowali Smithowi to, co uważali za hojną i konkurencyjną ofertę kontraktu, prawdopodobnie nigdy nie dotrą tam, gdzie Smith chciał finansowo. To nie jest system, który chce wydać dużą część swojego kapelusza na obrońcę poza piłką. Obie strony zmierzały w kierunku corocznej gry w kurczaki z franczyzą, w przeciwnym razie niedźwiedzie mogłyby spróbować uzyskać dla niego wartość u szczytu. Uważają, że kapitał wysokiego ryzyka jest tak dobry, jak dla każdego na liście. – Akwarium

Czy niedźwiedzie zarobiły wystarczająco dużo pieniędzy?

Niedźwiedzie dostały więcej od wron, niż dostały za zamach Khalil Mac. The ładowarki Dał wybory drugiej rundy Bears w 2022 i 2023 w szóstej rundzie Mack. Niedźwiedzie później wysłał tę szóstą rundę do Chargers na dwie siódme rundy w 2022 roku.

Po wymianie Smitha, oto projekt Bears Capital Draft 2023 NFL Draft: 1., 2., 2. (Baltimore), 3., 4., 4. (Filadelfia), 5., 5. (Baltimore), 7. GM Ryan Poles ma teraz dużo do roboty, jeśli chce manewrować projektem lub próbować zawrzeć umowę z odbiorcą przed wtorkowym terminem. – Jans

co się działo później

Termin handlu NFL upływa we wtorek o godzinie 16.00 ET.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Daniel Bartell/USA Today)