2 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ryan Day

Penn State Win „nie miał na celu zdobywania punktów za styl”, mówi Ryan Day, spoglądając na Northwestern na 97.1 The Fan

Ekipa trenerska Ryana Daya i Buckeye’a spodziewała się, że w weekend rozpocznie się walka o cztery czwarte w Happy Valley.

Ohio State otrzymało dokładnie to w sobotę, przegrywając 21-16 w ostatniej ramce, zanim odwróciło się i zakończyło zwycięstwem 44:31 – szóstym z rzędu w programie przeciwko Penn State. Day przeanalizował konkurs podczas krótkiego występu na 97.1 Buckeye Roundtable show w poniedziałek wieczorem i powiedział, że Ohio State testował przeciwko Nittany Lions.

„Nic nie idzie łatwo, nic nie idzie dokładnie tak, jak chcesz, kiedy grasz w pojedynkach” – powiedział Day. „Musisz walczyć przez wszystko”. „Prawie w każdym meczu, w którym graliśmy w Penn State, a na pewno przeciwko nim w ogóle, byłyby to cztery kwarty. Rozmawialiśmy o tym, że wejdzie w grę, że chcemy dobrze grać na początku meczu, ale wiedzieliśmy, że zajmie to cztery kwadrans, aby wygrać. I to nie miało znaczenia. Oczekiwano, że wygrasz mecz. Nie chodziło o zdobywanie punktów za styl. Kiedy idziesz do State College, aby wygrać, musisz tylko znaleźć sposób, aby wygrać.

Day pochwalił defensywną postawę Ohio State, w szczególności wydajność JT Tuemolu„Nikt nie pracuje ciężej” – powiedział Buckeye na szerokim ekranie Marvin Harrison Jr., który również miał za sobą dzień kariery przeciwko Nittany Lions.

Day spojrzał również na mecz drogowy z Northwestern w przyszły weekend i powiedział, że Ohio State zagra dobrze, aby wykonać zadanie nawet w meczu, w którym wolałby wygrać z dużą przewagą.

Poniżej zrobiliśmy notatki na temat wszystkiego, co Day powiedział podczas jego występu w radiu:

Dzień Ryana

  • O występie JT: „Nie zrobił wiele. Mieliśmy pozwolić mu odwieźć autobus do domu, ale mieliśmy podwózkę z powrotem”. Day mówi, że JT był „perfekcjonistą” i „szukał przełomowej gry”.

  • „Nic nie idzie łatwo. Nic nie idzie dokładnie tak, jak tego chcesz”. Day mówi, że rodzina Bucksów wiedziała, że ​​będzie to sprawa w czterech czwartych przeciwko Pensylwanii. „Nie chodziło o zdobywanie punktów za styl. Musisz tylko znaleźć sposób na wygraną”. Day mówi, że było to „wielkie zwycięstwo drużynowe”, a Ohio State zagrało dobrze w czwartej kwarcie.

  • Day mówi, że sobotni mecz „buduje pewność siebie na całym świecie… Wzięliśmy test i wiedzieliśmy, że to się stanie”.

  • „Kiedy grasz w cichym rytmie, jest wiele rzeczy, które mogą odegrać pewną rolę… ale ogólnie uważałem, że bardzo dobrze poradziliśmy sobie z otoczeniem”.

  • „Zawsze jest to świetna sztuka, jeśli działa”, mówi Day. „Jeśli nie działa, to po prostu straszny telefon. Nauczyłem się tego przez lata”.

  • O Marvin Harrison Jr.: „Nikt nie pracuje ciężej niż Marvin”.

  • W Northwestern: „Muszę jechać do Chicago i grać dobrze. Fitz zawsze wykonuje dobrą robotę”. Day mówi, że rekord Wildcats nie jest tym, czego chcą, ale takie niespodzianki są powszechne w futbolu uniwersyteckim.

READ  Gundogan atakuje Barcelonę za reakcję na porażkę w El Clásico