23 kwietnia, 2024

Szybkie przemyślenia na temat wiosennej gry Auburn

Auburn, Alabama – Tygrysy zmierzają teraz w ciekawe lato, szczególnie jako rozgrywający, po meczu wiosennym 2022 w sobotnie popołudnie.

Oto kilka szybkich przemyśleń z wydarzenia w słoneczny, wietrzny dzień na stadionie Jordan Hare, gdzie Tygrysy pokonały Auburn 10-9.

QB porównanie

TJ Finley i Robbie Ashford zarządzali odpowiednio pierwszą i drugą ofensywą zespołu Auburn przez całą wiosnę, co przełożyło się na A-Day. Dwa poprzednie transfery były rozpatrywane pod kątem otaczających ich talentów i poziomu obrony, z jakim się zmierzyli.

Finley wykonał swój główny atak w dniu A przeciwko obronie drugiego zespołu Auburn, podczas gdy Ashford stawił czoła obronie pierwszego zespołu.

Finley, o którym Brian Harsin powiedział, że tej wiosny miał „dobre prowadzenie ataku”, ale potrzebował więcej uderzeń w swojej grze podań, rozpoczął mocny start, wykonując 5 z 7 podań na 60 jardów i 20 jardów przyziemienia w pierwszym podjeździe. chociaż to złapanie lądowania Malcolma Johnsona Jr. wyglądało jak lądowanie w powtórce.

Na pozostałą część drugiej połowy uspokoił się z powodu kombinacji błędów i przeoczeń jego napastników. Finlay zmarnował połowę swoich kolejnych 12 podań przed przerwą, mimo że tuż przed przerwą skoordynował celne uderzenie z pola.

Junior o długości 6 stóp i 7 cali został zwolniony dwukrotnie w pierwszym inningu, podczas gdy Ashford, bisportowiec z Oregonu, był w stanie pochwalić się atletyzmem, który został oklaskiwany tej wiosny.

Ashford zdołał wydostać się z kieszeni z dala od głównych obrońców Auburna i przepychał się o kilka dwucyfrowych jardów – chociaż zrekompensował to negatywny ładunek, który zabrał. Ashford miał również dwa zestawy przejazdów – jeden w pierwszej połowie i jeden w drugiej – zarówno do ciasnych końców (Tyler Froome i Brandon Frazier) na pierwsze miejsce.

Były czterogwiazdkowy rekrut miał kilka odciętych ukończeń również do Ze’Vian Capers na 20 jardów w pierwszej kwarcie i 27 jardów w trzeciej.

READ  Luis Rubiales: Wyzywający hiszpański menadżer piłkarski przyznaje się do „oczywistych błędów”, ale twierdzi, że został potraktowany niesprawiedliwie

Na początku czwartej kwarty Ashford przejął kontrolę nad początkowym atakiem przeciwko początkowej obronie w kampanii, która rozpoczęła się na linii 25 jardów. Tygrysy stawiają najpierw o jeden wymiar.

TJ Finley: 11 z 19, 137 jardów, przyziemienie

Robbie Ashford: 12 z 16, 132 jardy

Holden Gerner: 9 z 11, 71 jardów, przyłożenie

Nowicjusz Holden Gerner strzelił gola, aby dostać się do środka, aby poprowadzić drugi atak zespołu po drugiej jeździe czwartej kwarty. Prowadził całą kampanię, która zakończyła się imponującym lądowaniem króla Landen.

Drużyna Auburna zamieniła się dwoma punktami i wygrała, ale Gerener nie był w stanie ponownie połączyć się z Kingiem po rzucie nad środkiem.

problemy z upadkiem

Auburn miał pewne trudności z łapaniem piłki z obu stron, ponieważ zarówno odbierający, jak i defensywni obrońcy zdobywali spadki.

Przede wszystkim Johnson Jr. zdobył swoje przyłożenie w pierwszej kwarcie, ale piłka uderzyła w trawę, gdy spadł (wciąż musiała dotknąć ziemi).

W drugiej kwarcie Finley otworzył Tar’Varish Dawson z linii bocznej, co byłoby przyłożeniem, ale nowicjusz, który otrzymał czerwoną szarżę, nie był w stanie go dosięgnąć.

W kolejnej kampanii Finlaya wygnaniec wpadł w ramiona markiza Gilberta, ale wpadł prosto w jego ramiona. Harsin mówił o upadku Gilberta w swoim wywiadzie dla Auburn Radio, mówiąc, że Tygrysy muszą upewnić się, że złapią piłki „które są w spichlerzu”.

Przyspieszając obręcz i skręcając ciasny koniec, Hayden Price dostał również rękę po krótkim podaniu Finleya w pierwszej połowie, ale nie mógł się powstrzymać przed wybraniem szóstki.

inne notatki

• Auburn miał kilka innych fauli w wiosennym meczu: Donovan Kaufman zablokował rzut karny, ale zdołał go odzyskać, a napastnik Marshall Myers sfaulował bramkę z gry z 21 metrów.

READ  Na mecze trzeciego tygodnia NFL może mieć wpływ burza tropikalna

• Zacznij otrzymywać Ja’Varrius Johnson nie przebrał się na mecz. Wiosną zmagał się z kontuzją ścięgna podkolanowego, ale od dwóch tygodni wraca do treningów.

• Brandon Fraser poprowadził obie drużyny w przyjęciach z czterema, w tym imponującym chwytem wzdłuż linii bocznej z Ashford w biegu. Trener Tight End, Brad Biddle, powiedział, że uczeń drugiego roku Redshirt wykonał ważny krok naprzód tej wiosny.

• Linia ofensywna Auburna z trudem wywierała presję w sytuacjach krótkoterminowych, osiągając wynik 1-4 w trzecim przyłożeniu z odległości 4 jardów lub mniej.

• Wesley Steiner prowadził wszystkich atakujących z sześcioma graczami, a za nim Cam Riley i Dylan Brooks z pięcioma graczami.

Ciasne końce stanowiły 12 z 31 przyjęć w Auburn.