24 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Devin Haney kontra Ryan Garcia: aktualizacje na żywo runda po rundzie

Devin Haney kontra Ryan Garcia: aktualizacje na żywo runda po rundzie

MMA Fighting przedstawia walkę Devina Haneya. Ryan Garcia na żywo, runda po rundzie, jedna z najbardziej oczekiwanych walk bokserskich roku, która odbędzie się w sobotni wieczór w Barclays Center na Brooklynie w Nowym Jorku.

Oczekuje się, że główne wydarzenie rozpocznie się około 23:45 ET DAZN I PPV.com Pakiet dodatkowy za opłatą abonenta. Sprawdź stronę wyników meczu Haney kontra Garcia, aby zobaczyć, co wydarzyło się na dole karty.

Haney (31-0, 15 przez nokaut) weźmie udział w zawodach po raz pierwszy w tym roku po tym, jak w 2023 roku odniósł jednogłośne zwycięstwa nad Regisem Prograisem i Wasilijem Łomaczenką.

Garcia (24-1, 20 przez nokaut) poniósł pierwszą w swojej karierze porażkę z Gervontą Davisem w kwietniu 2023 roku (przez TKO w siódmej rundzie), ale w grudniu ubiegłego roku odbił się i pokonał Oscara Duarte przez TKO w ósmej rundzie.

Już tylko kilka chwil dzieli nas od Devina Haneya i Ryana Garcii, którzy w końcu wejdą na ring.

Garcia z niesamowicie dramatycznym wejściem, pasującym do jego wybryków przed wieczorną walką. Jego wpis zaczyna się od klipu Jezus idzie Przez Kanye Westa. Ponownie, odpowiedni dla każdego, kto śledził jego ostatnie wybryki. Muzyka toczy się dalej Nawadnianie Autor: Vicente Fernandez. Zanim przejdzie przez liny, zdejmuje niesamowicie kosztowną koronę.

Teraz czas na wejście Devina Haneya. Jest posiadaczem tytułu WBC w wadze superlekkiej, który nie jest zagrożony po tym, jak Garcia przekroczył wagę o trzy funty. Nie ma go Czerwony bęben Do 21 Savage'a. I po tych wszystkich rozmowach, ta walka naprawdę się dzieje.

Zabierz to, Joe Martinez!

Sprawdź poniższy blog na żywo dotyczący walki Haney vs. Garcia:

Runda 1: Starszy Garcia natychmiast obejmuje stanowisko. Hani stara się zapobiec obcięciu pierścionka. Garcia zadaje mocne ciosy, gdy Haney zaskakuje. Lewa ręka boli Hani! Hani szybko chwyta. Zobaczymy, czy wyzdrowiał. Mocniejsze ciosy Garcii. Haney wcześnie wchodzi w tryb przetrwania. Kolejny chwyt i tempo w końcu zwolniło. Hani resetuje się i szuka dźgnięcia. Cios w ciało Hani. W drugiej połowie rundy dobrze się odbił, ale jaki był początek dla Garcii.

READ  Ceny biletów rosną na pożegnalny mecz trenera koszykówki Duke'a Mike'a Krzyżewskiego w Cameron Indoor

MMA Fighting punktuje w rundzie 10-9 Garcia.

Druga runda: Hani tym razem uderza jako pierwsza. Postanawia nie pozwolić, aby tym razem Garcia nadawał ton. Szybkie uderzenia Hani w górę. Dźgnij go pieniędzmi. Spoglądająca prawa ręka Haneya. Garcia nie rzucał zbyt wiele, po prostu czekał na odpowiedni moment, aby oddać mocny strzał. Prawa ręka Hani, potem druga. Garcia kilka razy zremisował z Haneyem, ale poza tym nie pokazał zbyt wiele w tej rundzie.

MMA Fighting zdobywa punktację w rundzie 10-9 Haney. Razem 19-19.

Runda 3: Hani strzela górnego gola po prawej stronie. Garcia łowi lewą ręką, ale teraz Haney ją obezwładnia. Jest lewa strona Haneya wspierającego Garcię. Mocują się, a Garcia narzeka na niski cios w przerwie. Szybki atak Hani. Garcia jest teraz zaginiona. Lewa ręka Haneya powoduje, że Garcia się potyka, a Garcia wygląda na wściekłego. Hani rządzi.

MMA Fighting zdobywa punktację w rundzie 10-9 Haney. Razem 29-28 Hani.

Czwarta runda: Wybryki Haneya całkowicie pogrążyły Garcię. Hani został postrzelony w ciało. Zastrzyk Haneya powoduje Garcii wszelkiego rodzaju problemy. Lewa ręka uderza Garcię. Garcia ma solidną prawą stronę. Dużo postanowień pomiędzy tymi ważnymi momentami. Hani dźga ciało. Garcia kręci się, kręci i kręci. Kolejne kopnięcie w korpus od Hani.

MMA Fighting zdobywa punktację w rundzie 10-9 Haney. Ogólnie 39-37 Hani.

Runda 5: Haney unika wszystkich ciężkich kombinacji Garcii. Delikatne ciało zastrzelone przez Hani. Jest zadowolony z uderzania w brzuch, dopóki Garcia do niego nie podchodzi. Garcia idzie prosto w prawo. Hani jest właścicielem środka pierścienia. Miał ustawioną prawą rękę, a Garcia był całkowicie unieruchomiony. Kpi z tłumu. Haney atakuje sianokosa, ale Garcia go powstrzymuje. Lewy hak dla Haneya.

MMA Fighting zdobywa punktację w rundzie 10-9 Haney. Ogólnie 49-46 Hani.

Szósta runda: Garcia daje oznaki życia. Oddał dobry strzał w środku dzikiej fali, ale to zdecydowanie obudziło tłum. Hani wraca do koncertowania. Prawa ręka Hani. Jab od Haneya, gdy ten zakręca Garcię. Zaczyna pchać, a sędzia ostrzega go przed strzałem w plecy Garcii. Haney twierdzi, że Garcia odwraca się od niego plecami. Większy letarg ponownie doprowadził do buczenia tłumu. Garcia schodzi z lin, ale nie może zbyt wiele zyskać.

READ  Antonio Brown zwalnia Toma Brady'ego i Bruce'a Ariane w mediach społecznościowych

MMA Fighting zdobywa punktację w rundzie 10-9 Haney. Ogólnie 59-55 Hani.

Siódma runda: Garcia bez żadnego przygotowania rzuca to, co tam zostało. I jedna kraina! Garcia podąża prawym skrzydłem i to jest nokaut! Zatrzymywać się! Haney awansował, ale być może nadal jeździ na łyżwach. Garcia wywiera presję, a Haney musi go związać. Sędzia przyznał punkt Garcii za uderzenie go w przerwie. Dzika sekwencja. Garcia wylądował ponownie, a Haney wyglądał na zranionego, więc upadł na kolana, ale sędzia stwierdził, że to nie był nokaut. Potyka się, a Garcia ponownie go popycha. Co. On jest. To się dzieje. Haney dosłownie chwyta się życia, a pozostała mu około minuty. Ręce Garcii unoszą się, gdy rzuca wyzwanie Haneyowi, aby się otworzył. Jakimś cudem dochodzimy do ósmej. Oddychajcie wszyscy.

MMA Fighting zdobywa punktację w rundzie 9-8 Garcia. Ogólnie 67-64 Hani.

Runda 8: Garcia wraca do ataku. Haney nie unika gładko tych ciosów. Cokolwiek zrobi Garcia, to działa. Prawa ręka Garcii. Haney uderza pięścią w ciało, a Garcia nadal trzyma się od niego z daleka. Wylądowało kolejne podziurawione kulami ciało Hani. Wrócił i dogonił Garcię do narożnika. Prosto do ciała Hani. Dobra prawa ręka Haniego. Mistrzowska runda odbijania.

MMA Fighting zdobywa punktację w rundzie 10-9 Haney. Ogólnie 77-73 Hani.

Runda 9: Żadnego początkowego zamieszania ze strony Garcii podczas tej trasy. To Hani natychmiast zmniejsza dystans. Haney kazał Garcii odejść. Lewa ręka Haneya na guziku. Garcia rzuca prawie wszystkim. Hani prawą ręką. Para lewych haków połączona dla Haneya. W końcu Garcia głośno uwolnił ręce, przyciągając uwagę Haneya. Garcia rzuca ciężko. Za mało, za późno?

MMA Fighting zdobywa punktację w rundzie 10-9 Haney. Ogólnie 87-82 Hani.

READ  Źródła: Optymizm Duke QB Leonard zagra z Louisville

Runda 10: Haney ponownie pokonuje Garcię ciosem, ale prawie za to płaci, gdy Garcia odpowiada potężnymi ciosami. Garcia nie poddaje się i ponownie daje Haneyowi czadu. Jest kolejny nokaut! Cóż za dziwna bitwa. Wracając do stóp, Haney ma coraz więcej chwytania i chwytania. Sędzia ostrzega obu zawodników przed nadmiernym chwytaniem. Jest w tym mnóstwo umiejętności gamingowych. Lewy hak Młota Garcii zamraża Haneya, ale udaje mu się utrzymać pozycję pionową. Brutalna runda dla Garcii, który trafia jeszcze dwie prawe ręce. Zdjęcia ciała autorstwa Hani. Nie mam pojęcia, jak potoczą się rundy finałowe.

MMA Fighting punktuje w rundzie 10-8 Garcia. Ogólnie 95-92 Hani.

Runda 11: Garcia idzie z Haneyem, jest głodny mety. Hani wspiera go i odzyskuje kontrolę nad ringiem. Garcia zdobywa bramkę prawym skrzydłem. Podąża lewym hakiem, a Haney go wiąże. Prawa ręka Garcii. Kolejne czyste prawo Garcii. Lewa ręka kładzie Hani na tyłek! Odpowiada na liczenie. Niecała minuta do końca tej rundy. Hani zostaje wciągnięta w nieprzyzwoitą wymianę zdań. Wszystko może się teraz zdarzyć.

MMA Fighting punktuje w rundzie 10-8 Garcia. Ogólnie 103-102 Hani.

Runda 12: Hani jest żądny przygód w swoich uderzeniach, ale może to stanowić dla niego problem. Wreszcie wraca do swojego dźgnięcia. Zostały dwie minuty. Garcia nie trafił lewym hakiem. Prawa ręka Garcii. Hani dźga. Garcia uderzył! Niewiele widzieliśmy z tej walki. Garcia pozuje, wzrusza ramionami i wyzywa Haneya do ataku. Hani dźga. Garcia wystawia język jak jaszczurka. Nie wiem.

MMA Fighting punktuje w rundzie 10-9 Garcia. Razem 112-112.

Oficjalny wynik: Ryan Garcia pok. Devina Haneya decyzją większości (112-112, 114-110, 115-109)