22 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

The Athletic

Bez Mike’a Matheny’ego, kogo członkowie rodziny królewskiej mogliby wybrać na swojego następnego menedżera?

Dla niektórych w środku Royals Organizacja, przejście menedżerskie z Neda Yosta do Mike’a Matheny’ego wydawało się faktem dokonanym na długo przed tym, jak Yost ogłosił odejście z ziemianki pod koniec sezonu 2019. Kiedy Matheny dołączył do biura Kansas City w 2018 roku, jako konsultant Deaton Moore , wskazało kilku urzędników rodzinnych Właściciel zasugerował, że Matheny zrobił coś w rodzaju asertywności – utytułowana kariera myśliwego, poprzednia kadencja menedżerska w St. o nogę w wyścigu o miejsce Yosta.

Kiedy więc Yost ustąpił, niewiele osób było zaskoczonych, gdy zespół poszukiwał mężczyzny, który spędził ostatnie 11 miesięcy w roli potencjalnego zastępcy. Moore wybrał Matheny’ego zamiast wewnętrznych nominowanych, takich jak Pedro Grifol i Vance Wilson. Wybrał Matheny’ego jako człowieka, który może poprowadzić Kansas City przez drugą próbę odbudowy i powrócić do gry playoff.

Niecałe trzy lata później ani Moore, ani Matney nie utrzymali władzy w Kansas City. Właściciel rodziny królewskiej John Sherman strzelać więcej 21 września zespół trafił na flopie w szóstym z rzędu przegranym sezonie wśród lęków O systemie rozwoju zawodników zespołowych. zostań Matheny Następne domino do upadkukiedy dyrektor generalny JJ Piccolo Matheny i trener strzelania Cal Eldred zostali zwolnieni późną środą, zaledwie kilka godzin po tym, jak Royals zakończyli swój 97 przegrany sezon.

Zmiany nie kończą się na Matheny.

READ  The Braves zdobywają tytuł NL East 2023