22 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Logan Webb z Giants zajął drugie miejsce w konkursie – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Logan Webb z Giants zajął drugie miejsce w konkursie – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Przystanek Giants Logan Webb zajął drugie miejsce w głosowaniu NL Cy Young w 2023 r., ogłosiła liga MLB w środowe popołudnie.

Webb został pierwszym zawodnikiem Giants, który znalazł się w pierwszej trójce, odkąd praworęczny miotacz Tim Lincecum zdobył tę nagrodę w 2009 roku.

Leworęczny Blake Snell z San Diego Padres zdobył tę nagrodę po raz drugi w swojej karierze – raz w AL, a teraz w Holandii – otrzymując 28 głosów za pierwsze miejsce.

Webb otrzymał jeden głos za pierwsze miejsce i 17 głosów za drugie miejsce.

„Wygra Cy Young” – powiedział Webb o Snellu po tym, jak we wrześniu rozegrał drugi pełny mecz w swojej karierze z Giants. „To najlepszy miotacz w baseballu”.

Podczas gdy Webbowi nie udało się zdobyć swojej pierwszej nagrody Cy Young Award, Angelina Martin z NBC Sports Bay Area wymieniła trzy powody, dla których Webb powinien przedstawić mocne argumenty po swoim występie w 2023 r. i pomimo zajęcia drugiego miejsca wyjaśniła, dlaczego Webb jest dopiero finalistą A powód do świętowania.

Webb uzyskał ERA na poziomie 3,25 w 33 startach, co plasowało go na czwartym miejscu wśród wszystkich kwalifikujących się miotaczy w Holandii. Skończył także z najwyższą w lidze liczbą 15 startów.

Trzecie miejsce zajął Zac Gallen z Arizona Diamondbacks.

Zapolowy drużyny New York Yankees, Gerrit Cole, zdobył nagrodę AL Cy Young Award, zdobywając ją jednomyślną decyzją.

Pobierz i śledź podcast Giants Talk

READ  Męska koszykówka Penn State, dodane transfery Camryn Winter i Andrew Funk