18 sierpnia, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Comic-Con 2022 — trzeci sezon Star Trek Picard: powrót ekipy TNG

Comic-Con 2022 — trzeci sezon Star Trek Picard: powrót ekipy TNG

Oficerowie na moście!
GIF: Podstawowy

znaliśmy ich Jesteśmy z powrotem, ale w końcu są tutaj! Właśnie ujawniono na dzisiejszym Comic-Conie w San Diego Star Trek Na planszy wszechświata, Paramount +, pojawiła się nowa seria plakatów dla trzeciego i Ostatni sezon Piccarddaj nam nasze pierwsze, Dopasuj wygląd Kiedy legendarna załoga powraca do następne pokolenie.

Na dzisiejszym Comic-Conie Paramount ujawnił pierwszy zwiastun dla Piccard Sezon 3 niestety nie ujawnił materiału z ostatniego sezonu serialu, ale specjalnie nakręcony promo, w którym występują Patrick Stewart, Jerry Ryan, Michelle Heard jako Picard, Seven of Nine i Ravi … Och, i kilku przyjaciół.

Star Trek: Picard S3 | zwiastun | Najważniejszy +

Tak, oczywiście, po raz pierwszy spojrzeliśmy wstecz Piccard Gośćmi odcinka są Jonathan Frakes i Marina Sirtis jako Will Riker i Diana Troy, ale także nasze pierwsze spojrzenie na nowych starych przyjaciół: Michael Dorn, Levar Burton, Gates McFadden jako Whorf, Jordi Laforge i Beverly Crusher. Chociaż nie żartował, Piccard Stalwart Brent Spiner jest również ustawiony w pewnym stopniu, co jest interesujące, biorąc pod uwagę ostatnie Data przejrzane przez wydarzenia z pierwszego sezonu serialu. na obrazie, wycieczka Producent Alex Kurtzman zażartował, że rola Spinnera będzie „starą-nową postacią”.

Nowy zwiastun zawiera również dialogi od każdego bohatera, zakończone słodko-gorzkim przesłaniem od samego Picarda: „Dopóki ty i twoja załoga pozostaniecie silni… nigdy nie jesteś bez nadziei”.

Będziemy musieli chwilę poczekać, aby dowiedzieć się, co może być tak bolesne, aby ponownie połączyć Picarda ze starą załogą – jego nowsza załoga wydaje się być rozproszona w większości po zakończeniu drugiego sezonu – jak Star Trek: Picard Powróci do Paramount+ na trzeci i ostatni sezon w 2023 roku. Na razie możesz sprawdzić kilka zupełnie nowych naklejek postaci dla każdego bohatera, klikając kilka następnych slajdów.


Chcesz więcej wiadomości na temat io9? Sprawdź, kiedy można się spodziewać najnowszych podziwiać A Gwiezdne Wojny Wydania, co dalej DC Universe w filmie i telewizjiI wszystko, co chcesz o nim wiedzieć Smoczy Dom A Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

READ  NAACP Photo Awards 2022: pełna lista zwycięzców