25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwiastun filmu „Black Panther: Wakanda Forever” T'Challa honoruje Chadwicka Bosemana

Zwiastun filmu „Black Panther: Wakanda Forever” T’Challa honoruje Chadwicka Bosemana

Jedno jest jasne po krótkim spojrzeniu: Bosman może zniknąć, ale T’Challa nie zapomniał.

„Jestem królową najpotężniejszego kraju na świecie, a moja cała rodzina odeszła” – mówi Ramonda Angeli Bassett. – Czy nie zrezygnowałem z tego wszystkiego?

Ale wśród smutku, który przenika zapowiedź, jest nadzieja, narodziny nowego życia (dosłownie) i spojrzenie w przyszłość, z przebłyskiem pasującego nowego bohatera.

Film trafi do kin 11 listopada.

W sobotę ogłoszono również więcej szczegółów dotyczących tzw. składu poziom piąty Z uniwersum Marvel Cinematic. Studio wydało nową odsłonę serii Captain America zatytułowaną „Captain America: New World Order” w kinach 3 maja 2024 roku, a film „Thunderbolts” pojawił się w kinach 26 lipca 2024 roku.

Nowy film Fantastyczna Czwórka, którego premiera zaplanowana jest na 8 listopada 2024 r., rozpocznie fazę VI, w której znajdą się dwa filmy o Avengers – Avengers: Dynastia Kang (oczekiwana premiera 2 maja 2025 r.) oraz Avengers: Tajne wojny ”(listopad 7, 2025).

W telewizji Marvel zaprezentował nowy serial „Daredevil: Born Again” z Charliem Coxem i Vincentem Donofrio w rolach głównych, wcielając się w ich role z serialu Netflix, który trwał przez trzy sezony. Płynie wiosną 2024 roku.

Ogłoszono także „Agatha: Coffin of Chaos”, oryginalny stream na zimę 2023; „Iron Heart” zaplanowane na jesień 2023 i „Echo” na lato 2023.

Wszystkie projekty telewizyjne są zawarte w Fazie 5.

Masz to wszystko? Pop quiz w poniedziałek.

READ  Roman Reigns broniący tytułów WWE na Royal Rumble; Sami Zayn zmienia się w bohatera i wywołuje świetne reakcje tłumu