18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tammy Slaton z „1000 Pound Sisters” pokazuje swoją niesamowitą drogę do utraty wagi

Tammy Slaton z „1000 Pound Sisters” pokazuje swoją niesamowitą drogę do utraty wagi

Tammy Slaton Kontynuując swoją niesamowitą podróż w kierunku odchudzania, otrzymuje ogromne wsparcie od fanów.

TLC”Siostry ważące 1000 funtów Gwiazda pochwaliła się niedawno swoją szczupłą sylwetką w kostiumie kąpielowym, pewnie pozując ze swoją nową przyjaciółką. Choć jej przemiana nie dobiegła jeszcze końca, użytkownicy mediów społecznościowych z radością świętowali, jak daleko zaszła gwiazda reality show.

Tammy Slaton pochwaliła się swoją nową sylwetką w kostiumie kąpielowym w stylu syreny

Fani

Instagram | Tammy Slaton

Slaton pochwaliła się niesamowitą utratą wagi we wspólnym poście ze swoją przyjaciółką, medium parapsychologicznym, Halle Michelena Instagramie. Zdjęcie uchwyciło parę stojącą przy basenie, a gwiazda telewizyjna była mokra po kąpieli w wodzie.

Artystka miała na sobie niebieski kostium kąpielowy w stylu syreny z łuskami i głębokim dekoltem. Zawiesiła nogi w basenie i uśmiechnęła się promiennie do Michelle, która miała na sobie czarno-biały kostium kąpielowy z falbankami pod szyją.

„Dumny z ciebie [blue heart emoji], Michelle na nim napisane Post opatrzony hasztagiem „#tammyslatonweightloss”. Jak wspomniano, aktualizacja wywołała pozytywne reakcje fanówKim on był Jestem podekscytowany przemianą Slatona w utratę wagi.

Fani „1000 Pound Sisters” obsypują Slatona pochwałami

Podpis otrzymał kilka ekstatycznych wiadomości od fanów, z których jedna brzmiał: „Spójrz na siebie, dziewczyno! To jest przejażdżka”. [fire emoji]. Inna TLC zaapelowała o pomoc Slatona w dokończeniu jej niesamowitej przemiany, pisząc:

„@tlc musi usunąć skórę Tammy, naprawić jej grill, odświeżyć wygląd, a następnie stworzyć spin-off zatytułowany „Tammy Finds Love”.

„Wyglądasz wspaniale, Tammy. Jestem z ciebie taki dumny”. Trzecia potwierdziła ich zgodę, a czwarta dodała: „Wiem, że Tammy musi być z siebie bardzo dumna. walczyłem the trudny On walczy I zrobiłem to, gdy wiele osób to napisało. Gratulacje Dziewczyna!

„O mój Boże! Transformacja jest niesamowita!” Więc Cieszę się, że mogę zobaczyć, jak daleko zaszedłeś. Może trochę płakałam dodał jednego fana. Chociaż wielu wspierało Slatona, niektórzy kwestionowali jej nową przyjaźń z Michelle, zmuszając jasnowidza do odpowiedzi na jej krytykę.

READ  She-Hulk: Lawyer in Law Review: The Lean, Green i Weird Valley Machine

Nowa dziewczyna Slatona afiszuje się swoją przyjaźnią wśród spekulacji na temat jej wpływu

Pod postem o kostiumie kąpielowym niektórzy fani zastanawiali się, czy nowa dziewczyna Slatona jest prawdziwą przyjaciółką, czy też wykorzystuje ją tylko, aby zwrócić na siebie uwagę. Jeden z użytkowników IG zapytał: „Kim jest ten rando, który porwał Tammy dla dźwigni?”

„Ona tak bardzo goni za swoimi wpływami” – powtórzył inny krytyk, a trzeci dodał: „Będę musiał przestać obserwować. To smutne. Ta dziewczyna wygląda na kłopoty”. Spekulacje na temat zamiarów Michelle nie pozostały niezauważone, ponieważ wydaje się, że odniosła się ona do tej sytuacji w innym poście dotyczącym przyjaźni.

Podzieliła się swoim zdjęciem pochlebiać Do Slatona nad jeziorem, z przyjaciółkami w dopasowanych czarnych sukienkach. Uzupełnili swój bliźniaczy klimat kwiatami we włosach i dopasowaną czerwoną szminką.

„Siostry duchowe, nasza relacja jest silna, nie musimy nikomu się z niczego tłumaczyć. Jesteście moją najlepszą przyjaciółką. [blue heart emoji]– skomentowała Michelle Poczta.

Gwiazda TLC oczyściła atmosferę na temat swojej seksualności

Oprócz podejrzeń, że Michelle goni za przewagą, niektórzy fani zastanawiali się, czy tak jest Był przywiązany emocjonalnie Do Slatona. Ich teorie miłosne wywodzą się z zaskakującego odkrycia gwiazdy reality show na temat jej seksualności, które miało miejsce na początku tego roku.

W styczniu, Eksplozja Doniesiono, że Slaton odniósł się do jej seksualności W filmie na TikToku twierdzi, że ewoluowała kilka miesięcy po śmierci męża. Na pytanie fana, czy jest transpłciowa, artystka odpowiedziała:

„Nie, nie jestem trans. Jestem po prostu zwolennikiem wszystkiego. Cóż, mówiłem, że jestem biseksualny, ale… nieco Przestałam zadawać się z chłopakami po śmierci męża. Więc jestem jak lesbijka.”

Mąż Slaton, Caleb Willingham, zmarł w lipcu 2023 r. Para poznała się podczas jej 14-miesięcznego pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym w Ohio, gdy szukała leczenia kwalifikującego do operacji odchudzającej.

READ  Taylor Swift podziwia Sue Ticketmaster w Fiasco Tickets - Rolling Stone

Tammy Slaton dała fanom wskazówki dotyczące odchudzania

W zeszłym roku w grudniu, Eksplozja Podzieliła się informacją, że odbywały się zajęcia odchudzania prowadzone przez Slatona, podczas których przedstawiła niektóre ze swoich najlepszych wskazówek dotyczących pozbycia się nadwagi W poście w mediach społecznościowych.

Zrobiłem wideo W odpowiedzi na pytanie fana„Jaka jest Twoja najlepsza wskazówka dotycząca odchudzania?” I naprawdę Ma trudności.” W swojej odpowiedzi Slaton podkreśliła, że ​​dla niej najskuteczniejsza jest „kontrola porcji”.

„Szczerze mówiąc, chodzi o kontrolę porcji. Nie liczy się to, co jesz, ale to, ile zjadasz”. ona Przyznaję. „Bo kiedy byłem na odwyku, oni byli Dawali Mam pizzę, makaron…ale Było fragmentaryczne„.

Zauważyła także, że wyeliminowanie z diety cukru i węglowodanów miało magiczny wpływ na utratę wagi. Slaton zakończył klip słowami: „Mam nadzieję, że wszystko, przez co przechodzicie, ulegnie znacznej poprawie. Jestem tu dla was. Kocham was wszystkich”.