25 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dungeons and Dragons, jestem Groot

Dungeons and Dragons, jestem Groot

Chrisa Sosny.
Zdjęcie: Paramount Pictures / YouTube

San Diego Comic Con To spada na nas, co dla tych z nas, którzy nie mogą uczestniczyć, oznacza jedno: Trailer Attack dla rzeczy, które nadejdą. Tegoroczna konferencja rozszerzyła wszechświat wygląda jak opowieści o chodzących trupach, Smoczy DomA A Władca Pierścieni: Moc Pierścienia! Ma studia z fajnymi rzeczami, takimi jak Warner Bros. z Shazam! gniew bogów A podziwiać Z, no wiesz, Marvel Things! mam Keanu Reeves seria komiksów BRZRKRktóry Netflix rozwija w film akcji na żywo i miejmy nadzieję, że zostanie zaktualizowany Czarna Pantera: Wakanda na zawsze. Obserwuj ten post, aby zobaczyć wszystkie zwiastuny, które pojawią się w SDCC od 21 do 24 lipca.

Może pewnego dnia John Wick będzie miał miłe, relaksujące wakacje, ale ten dzień nie jest dzisiaj. nowy humor . Jan Wick 4 Prawie to, czego można się spodziewać po pełnej akcji serii o byłym mordercy: są pistolety, noże, nunczako, rozbite szkło i Keanu Reeves, który raz po raz uderza w słup. „Czy myślałeś, gdzie to się kończy?” Ktoś pyta Reevesa. naturalnie, my Znasz już odpowiedź… Jan Wick 5.

The chodzić martwy Spinoff trafi do AMC i AMC+ 14 sierpnia amerykańskie opowieści grozyOpowieści o chodzących trupach Antologia świata, który już znamy i kochamy (?) z 11 sezonów TWD i 7 z Strach przed chodzeniem trupem. W tym pełnym zwiastunie, który miał premierę na Comic-Conie w piątek po południu, występują Terry Crews, Parker Posey, Olivia Munn, Anthony Edwards i Jillian Bell.

urosłem Urosłem. Groot. Pięć oryginalnych spodenek Groot. urosłem Strefa mroku Parodia. Jestem Groot, jestem Groot Vin Diesel i Bradley Cooper wcielają się w swoje role głosowe. urosłem Groots 10 sierpnia na Disney+. Urosłem.

READ  Gość „Dynamitu” w Białym Domu: BTS spotyka się z Bidenem w sprawie dyskryminacji Azji

Stephen Colbert prowadził loter Panel po przeprowadzeniu rozprawy bezpośrednio po rozprawie 6 stycznia Późny pokaz. Tylko Tolkien mógł sprawić, że Colbert popsuł swój harmonogram snu. Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy Opiera się na dodatku do historii, którą wszyscy znamy i kochamy, i wyjaśnia okoliczności związane z formowaniem się pierścieni ceramicznych, a także jak pół-krasnoludzkie, pół-ludzkie miasto Nimenor popadło w niezgodę i ostatecznie ześlizgnęło się do oceanu. . Zasadniczo są to „zamieszki w Kapitolu, ale niech to będzie orkowie”.

W tym, co już jest Dziwne rzeczy Dzieci’ Ulubiony film z 2023 roku, D&D na żywo! W rolach Chrisa Pine’a, Reggie Jane Page i Michelle Rodriguez wcielają się w niesamowity oddział nikczemnych bohaterów, którzy muszą uratować świat (po tym, jak to schrzanili). W tym zwiastunie jest wspaniała wyobraźnia, wysoka komedia i wysokie emocje. Dodatkowo Chris Pine gra na lutni przez chwilę, jeśli to twoja sprawa.

Pięć lat po zakończeniu serii MTV Nastoletni wilk wrócił Z pierwszym zwiastunem dla Nastoletni wilk: film. Podczas swojej premiery w Paramount+, film skupia wielu głównych aktorów (do czasu, gdy postać powraca z martwych pod koniec klipu), z wyjątkiem supergwiazdy Dylana O’Briena i Arden Cho.

Jeśli podoba Ci się cytat „Zamierzam ukraść Deklarację Niepodległości”, Disney+ ma dla Ciebie idealną zajawkę. W zwiastunie, który przypomina nam, aby ponownie zacząć analizować, jak wyglądają banknoty jednodolarowe, Skarb narodowy: Krawędź historii Lizette przedstawia Oliveirę jako nową gwiazdę serialu, zastępując Nicolasa Cage’a jako poszukiwacza przygód, który chce odzyskać skarb swojej rodziny. Dołącza do niej Catherine Zeta-Jones, która gra złego miliardera i poszukiwacza skarbów o imieniu Billy, oraz Justin Bartha, który wciela się w rolę eksperta komputerowego/profesora Rileya Balla.

Hej, co tu się dzieje? He-Man i przyjaciele zbierają się, by walczyć z powrotem Skeletora, próbując również uratować Krassa przed całkowitym przejściem na ciemną stronę.

READ  Pracownik niemieckiej galerii sztuki zinfiltrował własną sztukę w nadziei na dokonanie przełomu. Teraz w sprawę zaangażowana jest policja.

Lubisz słodkie rzeczy? Lubisz fajnych superbohaterów? Czy lubisz szalenie ułożoną obsadę, w tym Alfre Woodard, Sacher Zamata, Laurence Fishburne i Craig Robinson? Może powinieneś sprawdzić ten klip Księżycowa dziewczyna i diabeł dinozaur. Ustawiona przed tym, jak Księżycowa Dziewczyna jest oficjalnie Księżycową Dziewczyną, wyraźnie przedstawia Diabelskiego Dinozaura. Nawet jeśli nie chcesz go oglądać, nadal możesz polecić go swojej siostrzenicy.

W bardzo różnych wiadomościach o superbohaterach, nadchodzącej grze wideo Rycerze Gotham Właśnie ujawniła zwiastun swojej postaci dla Batgirl, jednej z głównych postaci w grze. Rycerze Gotham Akcja filmu rozgrywa się w Gotham City tuż po śmierci Batmana, co oznacza, że ​​Batgirl i jej zespół (pomyśl Robin, Nightwing i Red Judd) mają ogromny wzrost obowiązków kickera.