3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anne Turner Cook, oryginalne dziecko Gerbera, umiera

Anne Turner Cook, oryginalne dziecko Gerbera, umiera

The oryginalne dziecko gerberAnn Turner Cook zmarła w piątek, według A Reklama od Gerbera na Instagramie.

„Gerber jest głęboko zasmucona odejściem Anne Turner Cook, oryginalnego dziecka Gerbera, którego twarz została pomalowana, aby stać się kultowym logo Gerbera ponad 90 lat temu. Wiele lat przed tym, jak stała się niezwykłą matką, nauczycielką i pisarką, jej uśmiech i Ekspresyjna ciekawość podbiła serca wszędzie i nadal będzie żyć jako symbol dla wszystkich dzieci.Nasze najgłębsze kondolencje składamy rodzinie Anny i każdemu, kto miał przyjemność ją poznać” – czytamy w komunikacie.


Poznaj małego Gerbera, dorosłego

04:15

Cook, urodzona w 1926 roku, miała zaledwie kilka miesięcy, kiedy artystka i sąsiadka Dorothy Hope Smith pomalowała swoją twarz węglem drzewnym. W 1928 r. Gerber zorganizował konkurs na twarz przedstawiającą kampanię reklamową żywności dla niemowląt, Smith wprowadziła swój szkic pięknego, jasnookiego dziecka, stwierdzając, że dokończy rysunek, jeśli wygra, Według strony internetowej Gerber.

Smith wygrał konkurs, a ilustracja Cooka pozostała szkicem, który pomógł wprowadzić markę Gerber. W 1991 roku Gerber przyjął go jako oficjalną markę, Według ich strony internetowej. Od tego czasu Baby Gerber pojawia się na wszystkich opakowaniach i reklamach Gerbera.

Ann-Turner-Kucharz-Gerber-Baby.  jpg
Źródło obrazu: Gerber Products / AP)

Tożsamość Cooka była utrzymywana w tajemnicy do 1978 roku. Badanie zostało przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych, aby odgadnąć tożsamość dziecka Gerberz odpowiedziami od Elizabeth Taylor do Boba Dole’a.

„Prawdopodobnie miałam około 3 lat, kiedy moja mama wskazała na słoik z jedzeniem dla niemowląt i powiedziała, że ​​to jest moje zdjęcie”, Cook Powiedział CBS w niedzielę rano w 2013 roku. „Myślałem, że to naprawdę fajna rzecz”.

READ  Technoblade, twórca Star Minecraft, zmarł po walce z rakiem