3 lipca, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Platynowa Impreza Jubileuszowa: Kiedy się zaczyna i jak mogę ją obejrzeć?

Platynowa Impreza Jubileuszowa: Kiedy się zaczyna i jak mogę ją obejrzeć?

Platynowy Jubileusz Królowej odbywa się w ten weekend, upamiętniając 70 lat na brytyjskim tronie.

W ramach długiego weekendowego święta BBC organizuje w Pałacu platynową imprezę, na której wystąpi wielu znanych muzyków i zespołów.

Możesz śledzić niezależny’s Blog na żywo z imprezy jubileuszowej tutaj.

W wydarzeniu weźmie udział 22 000 osób, w tym 10 000 z publiczności, która wygrała bilety do głosowania ogólnego, które zakończyło się 23 marca. Ponad 7500 biletów zarezerwowanych jest dla kluczowych pracowników, członków sił zbrojnych, wolontariuszy i organizacji charytatywnych.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak i kiedy obejrzeć cały koncert.

Kiedy i gdzie jest impreza platynowa w pałacu?

Platynowa impreza w Pałacu ma się odbyć w londyńskim domu królowej, Pałacu Buckingham, o 19:30 w sobotę 4 czerwca.

Alicia Keys ma wystąpić na koncercie jubileuszowym

(Obrazy Getty’ego)

Według jubileuszu Oficjalna strona internetowa, Projekt Platinum Party składa się z trzech etapów połączonych chodnikami, „tworząc 360-stopniowe wrażenia przed Pałacem Buckingham i Pomnikiem Królowej Wiktorii”. Nie zabraknie również 70 oświetlonych kolumn, z których każda reprezentuje rok panowania królowej.

jak oglądać

Dla tych, którzy nie mogli dostać biletów w limitowanym głosowaniu, koncert jest transmitowany na żywo w BBC One, BBC iPlayer i BBC Radio 2.

Charlotte Moore, dyrektor ds. treści BBC, powiedziała w oświadczeniu: „Jesteśmy podekscytowani, że możemy zebrać naród razem na to niesamowite wydarzenie, które jest jedyne w swoim rodzaju, które jest transmitowane na żywo w BBC z niesamowitym, gwiazdorskim składem wykonawców z okazji 70. roku życia Rok po wstąpieniu królowej na tron.

Kto występuje?

Imprezę poprowadzą Kirsty Young i Roman Kemp.

Diana Ross będzie główną gwiazdą programu

(Getty Images dla AIDS Healthcare)

Imprezę otworzy Queen, a gitarzysta Brian May mówi: „Dwadzieścia lat po tym, jak Queen zagrali wspaniały Złoty Jubileusz, jesteśmy bardzo podekscytowani, że zostaliśmy zaproszeni ponownie.

„Wtedy był moment, w którym zastanawiałem się… za dachem Pałacu Buckingham, dokąd idziesz? Cóż… zobaczysz!”

Ciesz się nieograniczonym dostępem do 70 milionów utworów i podcastów bez reklam dzięki Amazon Music Zarejestruj się teraz, aby otrzymać bezpłatny 30-dniowy okres próbny

Udział

Diana Ross kończy występ swoim pierwszym występem na żywo w Wielkiej Brytanii od 15 lat. Ross powiedział w oświadczeniu: „Miałem zaszczyt spotykać się z Królową wiele razy przez całe moje życie, w tym gdy byłem z rodziną. Jej Wysokość była i nadal jest niesamowitą inspiracją dla wielu na całym świecie i byłem tak się cieszę, że zostałem zaproszony do występu z takiej okazji.

Pojawią się Sir David Attenborough, Emma Radocano, David Beckham, Stephen Fry, Dame Julie Andrews, Royal Ballet i paraolimpijska trupa pływacka Ellie Symonds.

W programie pojawią się Alicia Keys, Neil Rodgers i Andrea Bocelli, a także Duran Duran, kompozytor Hans Zimmer, Ella Air, Craig David, Mabel Walbow, a także brytyjski zawodnik Eurowizji Sam Ryder.

Zobacz wszystkie szczegóły składu tutaj.

READ  Cody Rhodes opuszcza AEW w szokującym ruchu, w rozmowach o powrocie do WWE