13 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zwiastun „Doctor Strange 2” przedstawia Profesora X i Złą Wandę

Zwiastun „Doctor Strange 2” przedstawia Profesora X i Złą Wandę

Dr Strange używa swoich mocy w Multiverse of Madness.

podziwiać

Zaczyna się koszmar. Doktor Strange wpadł w wieloświat szaleństwa nowy zwiastun Podczas Super Bowl w niedzielę, dając nam więcej wskazówek na temat Dnia 28 Marvel Cinematic Universe przed filmem Wydany 6 maja. Czarodziej Benedict Cumberbatch i jego nowi towarzysze będą podróżowali przez wieloświat, co sprawi, że pojawi się wiele nagłówków.

Sprawdź nowy zwiastun poniżej.

W przypadku tych napisów w 1:18 rozlega się znajomy głos należący do Charlesa Xaviera, vel profesora X, z filmów X-Men: Starsza wersja Grany przez Patricka Stewarta. Psycho-transformer i jego zespół nie pojawiali się wcześniej w MCU (pomimo WandaVision Przejmowaliśmy się jednym), więc może to być duży plus.

„Musimy mu powiedzieć prawdę”, mówi Xavier, sugerując jakąś wielką rewelację.

Doktor Strange w wieloświatowym plakacie szaleństwa

Nowy plakat filmowy wskazuje na świetną obsadę.

Studio Marvela

Istnieje również przebłysk kogoś walczącego z Wandą Maximov (Elizabeth Olsen), znaną również jako Szkarłatna Wiedźma. Wygląda jak Kapitan Marvel, ale może to być też Monica Rambo – córka Kapitana Marvela Późna bestia Maria Rambo – Szarra Uprawnienia, które masz w WandaVision.

Historia mobilności w równoległym wymiarze podąża za wydarzeniami z zakręconej rzeczywistości z loki i Spider-Man: Nie ma miejsca na dom, z których ostatni był świadkiem dziwnego manipulowania tkanką wszechświata, aby pomóc Peterowi Parkerowi. Dziwne prosi o pomoc Wandę, która od tego czasu mieszka w odosobnieniu Zadzierałeś z umysłami całego miasta w WandaVision. Chociaż w tym zwiastunie Wanda wygląda na dość zgorzkniałą i wygląda na to, że może odegrać bardziej złowrogą rolę.

Ta przygoda wprowadzi również Amerykę Chaveza (Xochitl Gomez), której komiksowy odpowiednik ma zdolność przebijania dziur w rzeczywistości i skakania przez wieloświat.

ten ex przyczepa Przedstawiono również byłego dziwnego sojusznika Carla Mordo (Chiewetel Ejiofor), przebiegły, dziwaczny Najwyższy, który pojawił się A co jeśli w zeszłym roku…?i była dziewczyna Strange’a Kristen Palmer (Rachel McAdams).


Teraz graj:
Patrz na to:

Co nowego w lutym 2022


2:52

READ  Brody King wygrywa tymczasowy mecz o tytuł AEW z Jonem Moxleyem