18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sam Asghari nazywa Britney Spears swoją „żoną” w walentynkowej wiadomości

Sam Asgari nazywa Britney Spears swoją „żoną” po Walentynkach… zanim piosenkarz opublikuje filmik taneczny na cześć romantycznego święta


Często nazywa ją swoją „żoną” na Instagramie, chociaż nie jest jasne, czy zaręczona para rzeczywiście szła do ołtarza.

A w poniedziałek Sam Asgari podzielił się swoim zdjęciem z 40-letnią Britney Spears, robiąc słodkie selfie w lustrze, ponownie nazywając ją swoją „żoną”.

27-letni aktor i model napisał: „Szczęśliwa żona. Szczęśliwe życie. Szczęśliwych walentynek, lwico.

Taka słodka: często nazywa ją swoją „żoną” na Instagramie, co sprawia, że ​​nie jest jasne, czy zaręczona para rzeczywiście szła do ołtarza. A w poniedziałek Sam Asgari podzielił się swoim zdjęciem z 40-letnią Britney Spears, robiąc słodkie selfie w lustrze, ponownie nazywając ją swoją „żoną”.

Irańska gwiazda napisała: „Kobiety są najpotężniejszymi istotami ludzkimi na ziemi. Słuchaj facetów: w szkole nie uczą cię, że twoja umiejętność słuchania i zgadzania się z kobietą, nawet jeśli się na to nie zgadzasz, jest najważniejsza. klucz do szczęśliwego życia”.

Dodawanie: Co mówią? Och… szczęśliwa żona. Szczęśliwe życie. Wesołych walentynek, lwico.

Otagował Britney, a także #mirrordesign ze względu na ciekawy wzór na zdjęciu.

Britney miała na sobie granatową mini sukienkę z beżową kurtką, dodając beżową kurtkę, czarne szpilki i okulary przeciwsłoneczne.

Sam wyglądał przystojnie w garniturze, gdy pozował do zdjęcia w zabytkowym lustrze, gdy spacerowali razem.

Britney udostępniła również na swojej stronie na Instagramie filmik ze swoim tańcem na cześć Walentynek.

„Szczęśliwego Dnia Czerwonego Serca”, napisała go matka dwójki dzieci, nosząc obcisły czerwony kostium kąpielowy z koronkowym stanikiem pod spodem.

Dancing Queen: Britney udostępniła również na swojej stronie na Instagramie filmik, na którym tańczy na cześć Walentynek

Dancing Queen: Britney udostępniła również na swojej stronie na Instagramie filmik, na którym tańczy na cześć Walentynek

Skomentowane przez matkę dwójki dzieci:

Podczas kołysania czerwonego kostiumu kąpielowego z koronkowym biustonoszem pod spodem

Making Moves: „Happy Red Heart Day”, skomentowała matka dwójki dzieci, nosząc obcisły czerwony kostium kąpielowy z koronkowym stanikiem pod spodem.

Dodała rękawiczki bez palców do swojego stroju, gdy tańczyła do piosenki.

Britney Wissam zaczęła spotykać się w październiku 2016 roku, kiedy wybrała go na swojego kochanka do teledysku slumber party.

Perska gwiazda oświadczyła się Britney we wrześniu 2021 roku.

Posty w mediach społecznościowych pojawiły się zaledwie kilka tygodni po publicznej kłótni między Britney i jej 30-letnią siostrą Jamie Lynn Spears o jej nową książkę, Rzeczy, które powinienem powiedzieć.

Dramat: Post w mediach społecznościowych pojawia się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Britney i jej siostra, 30-letnia Jamie Lynn Spears, publicznie spierały się o jej nową książkę Rzeczy, które mam do powiedzenia.

Dramat: Post w mediach społecznościowych pojawia się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Britney i jej siostra, 30-letnia Jamie Lynn Spears, publicznie spierały się o jej nową książkę Rzeczy, które mam do powiedzenia.

Piosenkarka zapałek może być „wolna”, ale jej prawna walka z jej ojcem, Jamiem, który jest w separacji, jeszcze się nie skończyła, ponieważ jej prawnik Matthew Rosengart twierdzi, że on i jego zespół stopniowo otrzymują 36 milionów dolarów z jej 60 milionów dolarów majątku. TMZ.

Były prokurator federalny zaaranżował złożenie oświadczeń pod przysięgą na początku marca ze swoim słynnym klientem, a także 69-letnim byłym wykonawcą robót budowlanych.

READ  Barry Keoghan, Jacob Elordi w Emerald Fennell – The Hollywood Reporter

Zeznanie Britney w sądzie w czerwcu 2021 r. ujawniło, że chciała „pozwać” członków swojej rodziny za zmuszanie ich do występów, przyjmowanie leków i zmuszanie jej do założenia wkładki domacicznej.