5 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródła: Zawodnik Eagles Dom DeSandro otrzymał zakaz gry w Dallas

Źródła: Zawodnik Eagles Dom DeSandro otrzymał zakaz gry w Dallas

Według źródeł ligowych szef ochrony Eagles, Dom DeSandro, został wyrzucony z ławki rezerwowych w Filadelfii podczas niedzielnego meczu z Dallas Cowboys za udział w bocznej bójce w zeszłą niedzielę z obrońcą San Francisco 49ers Dre Greenlawem.

DiSandro może pojechać do Dallas z Orłami i wykonywać wszystkie swoje zwykłe obowiązki, ale nie będzie na ławce rezerwowych.

Źródła podają, że DiSandro i inni działacze Eagles spotkali się w piątek z komisarzem NFL Rogerem Goodellem w nowojorskim biurze ligi. Liga nadal przegląda dodatkowe materiały, aby sprawdzić, czy uzasadniona jest większa dyscyplina.

W środę po południu liga NFL wysłała notatkę do wszystkich drużyn, przypominając im, aby „dopilnowali, aby wszyscy członkowie personelu w dniu meczu rozumieli, że ich rola nie ogranicza się do udziału w walkach w dniu meczu i że muszą powstrzymać się od takiego udziału”.

Greenlaw powiedział w środę, że on i DiSandro przeprosili za pośrednictwem pośredników.

„Właśnie wymieniliśmy między tobą oficjalne przeprosiny [Niners general manager John Lynch] „I niektórzy z tych samych ludzi, których znamy w budynku i tym podobne” – powiedział Greenlaw. „Wydawał się prawdziwym dżentelmenem. Wyglądał na faceta, którego wszyscy w budynku kochali. Szczerze mówiąc, nienawidzę tego. Naprawdę nienawidzę tego, że doszło do eskalacji i do tego doszło”.

Greenlaw może zostać ukarany grzywną za trafienie, które zakończyło się wybiciem z linii bocznej.

W raporcie wykorzystano informacje przekazane przez Nicka Wagonera z ESPN.

READ  Debiut Piastriego na podium F1 obnażył słabość debiutanta