25 kwietnia, 2024

Najlepsze gry w futbol uniwersytecki: wygrane w Penn State, Pete, Oak State

tydzień 1 z futbol uniwersytecki Sezon rozpoczął się w czwartek wieczorem od specjalnej listy rozgrywek.

Stan Pensylwania Wyjechał w drogę i wysiadł duża dziesiątka wróg bordeauxi 35-31 i Minnesota Zamknij wizytę Stan Nowy Meksyk38-0.

Wcześniej nr 17 Pittsburgh przeżył Wirginia Zachodnia38-31 i nr 12 Oklahoma zatrzymałem się Środkowy Michigan58-44, po tym, jak Chippewas wrócił z 26-punktowej przegranej.

Oto najlepsze spektakle z czwartkowych wydarzeń na początku pierwszego tygodnia.

Stan Penn 35, Purdue 31

Albo nie!

Pensylwania QB Sean Clifford W drugiej kwarcie pobiegł trzecią łapą, łącząc się z Wideout Mitchell Tinsley Za spadek z 12 jardów, aby dać Nittany Lions prowadzenie i ich pierwszy TD w sezonie.

Sean Clifford pokazuje luz na otwarciu TD w Pensylwanii

Shawn Clifford ominął presję i rzucił imponujące przyłożenie dla Mitchella Tinsleya, pomagając Penn State w zdobyciu wczesnej przewagi 7-3 przeciwko Purdue.

bardzo trudne

bordeaux Król Doroy Przebiegł prosto przez obronę Penn State – jego sztywne ramię i wszystko – w drodze do strefy końcowej, odkładając Boilermakers z powrotem na prowadzenie 10-7 na początku drugiej kwarty.

Powrót do tyłu

Nittany Lions weszli z dwoma niszczycielami czołgów tuż przed przerwą.

Po pierwsze, Clifford Wywalcz sobie drogę do strefy końcowej Nie jestem punktami. Potem to wykorzystali obrót Z 67 jardami TD dzięki uprzejmości Dziwny Brenton.

Król ziemi gry

Doerue z Purdue pomógł zmniejszyć stratę do 21-17 w trzeciej kwarcie, płynnie prowadząc TD przez 2 jardy.

Wybierz sześć!

Drużyny szły łeb w łeb po wymianie niszczycieli czołgów, ale Purdue prowadził na czwartym miejscu 31-28, po tym, jak podanie Clifforda zostało przechwycone przez bezpieczeństwo. Chris Jefferson Wrócił 72 jardy do domu.

Sześć typów Chrisa Jeffersona daje Purdue prowadzenie

Chris Jefferson pomógł Purdue ponownie objąć prowadzenie w połowie czwartej kwarty, dzięki jego szóstemu wyborowi przeciwko Penn State.

READ  Angel Reese, Caitlin Clark i zagadka talentów WNBA

Zwiększony wzrost w ostatnim kwartale

Clifford rzucił TD do Jak się masz? Gdy pozostała niecała minuta, to wystarczyło, aby Penn State utrzymał zwycięstwo.

Minnesota 38, stan Nowy Meksyk 0

Gorący start

Minnesota była na pierwszym miejscu na tablicy dzięki powrocie gwiazdy Mohamed IbrahimKto wrócił w tym roku na szósty sezon ze Złotymi Susłami.

Tymczasem w Minneapolis…

podwójny problem

Ibrahim rozpoczął drugą kwartę w taki sam sposób, jak rozpoczął pierwszą – z wynikiem. Następnie Minnesota Kolejny wkradł się? Zegarek wygasł w pierwszej połowie.

Tak po prostu, Golden Gophers skoczyło 24:0 w pierwszej połowie.

Więcej tego samego

Minnesota nadal dominowała w parterze i wykorzystała piąty wynik, aby pośpieszyć w nocy, aby przypieczętować transakcję.

Nr 17 Pittsburgh 38, Wirginia Zachodnia 31

Tylko jak to narysować

WVU wpadło w panikę, kiedy się zaokrągliło GT Danielsprzenieść z Gruzjanagle zakołysał się, ale wszystko poszło dobrze dla alpinistów podczas tej wędrówki.

Przechodzić przez!

WVU objęło prowadzenie w drugim kwartale, kiedy Bryce Ford Wheaton Włączył odrzutowce na 10 jardów TD.

kompleksowy wysiłek

WVU mocno grało w specjalnych na początku trzeciej kwarty, blokując kopnięcie Pitta, co skutkowało krótkim polem i szybką bramką dla Mountaineers.

zwalczać

Pete odpowiedział kolejnymi wynikami, aby zamknąć trzeci kwartał. Albo nie, Daniel Carter Po tym łatwo znalazłem strefę końcową Ogromny zysk Z Jared Wayne. Wtedy Pete odzyskał prowadzenie dzięki Rodney Hammond.

Powstań do okazji

Daniels ponownie sięgnął do Forda-Wheatona, tym razem po TD z 16 jardów, a następnie zmierzył się z nim. QB infiltracja Na kolejnym prowadzeniu Pantery są dobre na prowadzenie 31-24 na początku czwartej kwarty.

aż do drutu

Pete odpowiedział, strzelając dwa gole z rzędu, aby objąć prowadzenie pod koniec czwartej kwarty. QB Rękawiczki Kidon znaleźli Izrael Abanikanda Za wynik 24 jardów od złapania i ucieczki. Następnie Pantery wybrały Danielsa do Picked Six, aby go wygrać.

READ  Fiona O'Keefe w swoim debiucie pobiła rekord Stanów Zjednoczonych w próbach olimpijskich w maratonie w Orlando

MJ Devonshire przechwytuje JT Danielsa w Backyard Brawl

MJ Devonshire z Wirginii Zachodniej przechwytuje JT Danielsa i pokonuje go, aby dać Pitt Panthers zwycięstwo w Backyard Brawl.

Nr 12 Stan Oklahoma 58, Central Michigan 44

Połączenie z domem!

Oklahoma była pierwsza na tablicy, kiedy John Paul Richardson Cięcie za lądowanie z 45 jardów potwora szybkiego podania z QB Spencera Sandersa.

John Paul Richardson przegląda swój sport na 45 jardów TD

John Paul Richardson pomógł Oklahoma State Cowboys zdobyć pierwsze przyłożenie w sezonie, dzięki imponującemu przyjęciu w pierwszej kwarcie.

narysuj grę

Centralne Michigan szybko odpowiedziało własnym wynikiem, wczesnym wieczorem w pierwszej kwarcie.

bardzo łatwe

Obrona stanu Oklahoma była mocno zaznaczona, siła bezpieczeństwa wychowywać Cowboys 9-7 z mniej niż minutą pozostałej w ramce początkowej.

Z rozpędu Oklahoma State powiększył swoją przewagę do 16-7, gdy pierwsza kwarta dobiegła końca.

Spencer Sanders rozszerza przywództwo stanu Oklahoma

Elektryczne przyłożenie Spencera Sandersa z 17 jardów dało Oklahoma State Cowboys prowadzenie 16-7 przeciwko centrum Michigan.

Kiedy coś ci się przytrafia, może być ciężko

Sanders & Co. kontynuował. Wylej to na Chippewas, gdy rozpocznie się druga ćwiartka.

Sanders dzwoni do Braydona Johnsona na 13 jardów TD

QB Spencer Sanders wyciąga rękę do Braydona Johnsona o przyłożenie 13 jardów, aby podnieść Oklahoma State 23-7.

W połowie drugiej klatki znalazł Sandersa biegnącego do tyłu Jaden Nixonkto wyruszył po Wynik 17 jardów Dzięki świetnej pracy nóg.

Podczas następnej jazdy Sanders wymyślił swojego drugiego impulsywnego TD tego dnia. Tak po prostu, to była 30-punktowa gra, 37-7.

deja vu

Central Michigan pojawił się w kolejnej kampanii, dzięki RB Lou Nichols’ niski Skrobak 4 jardów w obszarze końcowym. Chippewas podążył za tym z udaną dwupunktową konwersją na dobrą miarę.

READ  Ostateczny termin handlu MLB: czas, data i sześć rzeczy, które należy wiedzieć o przyszłości Juana Soto niepewna

Jednak stan Oklahomy nie zajęło dużo czasu, aby odwdzięczyć się za przysługę, ponieważ Dominic Richardson Uderzyłem, aby w przerwie strzelił głową 44-15.

Nie zwalniaj

The Cowboys wbiegli sprintem do drugiej połowy, w której zakończyli. znalazłem sanders Bryson Green W rogu obszaru końcowego, aby uzyskać szybki wynik.

Spencer Sanders znajduje Bryson Green na 7 jardów TD

QB Spencer Sanders z Oklahoma State Cowboys wziął udział w szóstym przyłożeniu w grze, łącząc się z Brysonem Greenem na 7-jardowym przejeździe TD.

gorące ręce

CMU szybko odpowiedział, jak Galen McGowee Pod presją TD Chippewasa zachwiał się podczas trudnego podania.

Znajdź przyczółek

Następnie Central Michigan skróciło 3-meczową jazdę na 39 jardów kolejnym niszczycielem, aby zlikwidować przewagę 51-28.

Tam i z powrotem

Obie drużyny wymieniły TD pod koniec czwartego kwartału. OSU Zacha Middletona Jeden uderzył kowboja – ich Siódmy TD nocy – Następnie Nichols z CMU pojawił się na 15 jardów TD.