18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Braves przejmują Maxa Stassiego i Davida Fletchera

Braves przejmują Maxa Stassiego i Davida Fletchera

Braves i Angels ustawili się w kolejce, aby wymienić kandydatów, aby zmienić krajobraz. Atlanta ogłosiła przejęcie zawodnika Davida Fletchera I maska Maks Staci Pierwszy bazowy ligi mniejszej Evana White’a I Zbawiciel Tylera Thomasa. 40-osobowy skład Braves liczy maksymalnie 36 zawodników; Po zakończeniu rocznego kontraktu wolnych agentów Halos będą mieli 39 lat Luis Garcia I Adama Sempera.

Dziwne to dla odważnych, którzy nie potrzebują pomocy. Atlanta ma Seana Murphy’ego Na początek i ponowne podpisanie umowy Travisa d’Arnauda do umowy o wartości 8 milionów dolarów, która ma służyć jako rezerwa. Stassi daje im doświadczonego i dość drogiego trzeciego łapacza. Ponieważ jest mało prawdopodobne, że będą chcieli nosić całą trójkę – a żadnego z nich nie można wysłać do niższych lig – Mark Bowman z MLB.com Ćwierkać Planują skierować Stasi gdzie indziej.

Atlanta przeniosła już trzech graczy, których pozyskała w drodze transakcji na początku tego sezonu poza sezonem. Praworęczny Jacksona Cowaradodany od rodziny królewskiej Kyle’a Wrightaudał się do marynarzy w handlu, który go sprowadził Jareda Kelenica. W ramach handlu Kilinem Braves zgodzili się na otrzymywanie wynagrodzenia z podwodnych kontraktów dla leworęcznych Marco Gonzaleza I biały. We wtorek Gonzales został przekazany Piratom za minimalną kwotę zwrotu, podczas gdy sam White został teraz odesłany w ramach tej wymiany z Aniołami.

Teraz będą próbować przenieść Stassiego, który w przyszłym sezonie ma podpisany kontrakt wart 7 milionów dolarów. Zagwarantował także wykup w wysokości 500 000 dolarów w ramach opcji drużynowej o wartości 7,5 miliona dolarów na kampanię 2025. Zespół Halos podpisał z nim przedłużenie po łącznym boisku .250/.333/.452 w latach 2020–2021. Umowa ta nie działała zgodnie z przewidywaniami organizacji. Stassi spadł do poziomu 0,180/0,267/0,303 podczas rekordowych 375 występów na płycie w 2022 roku.

READ  LIV Golf: PGA Tour oficjalnie zawiesza golfistów biorących udział w inauguracyjnym wydarzeniu

W 2023 roku 32-latek w ogóle nie pojawił się na boisku. Stassi rozpoczął sezon na liście kontuzjowanych ze stłuczeniem lewego biodra. Wracając do zdrowia po problemie z biodrem w połowie sezonu, pozostawał z dala od zespołu, aby zająć się sprawą rodzinną. Po sezonie Stassi i jego żona Gabrielle otwarty Ich syn urodził się o trzy miesiące za wcześnie w połowie kwietnia i ostatnie kilka miesięcy spędził na oddziale intensywnej terapii noworodków. W listopadzie GM Angels Perry Minasian powiedział reporterom, że Stassi planuje zagrać w 2024 roku (link Za pośrednictwem Jeffa Fletchera z rejestru hrabstwa Orange).

W ostatnim miesiącu sezonu Anioły umieściły Stassie na liście zastrzeżonej. Dzięki temu przez ostatnie kilka tygodni nie otrzymywał wynagrodzenia w ramach ostatecznie zakończonego sukcesem wysiłku organizacji mającego na celu zejście poniżej progu podatku od luksusu. Nie ma żadnych publicznych oznak, które miałyby wpływ na relacje franczyzy ze Stassi, ale wydawał się on również niepotrzebną częścią składu. Logana O’Hope’a Pojawił się jako najlepsza opcja za talerzem Teis zmarła Wesprzeć go.

Fletcher podpisał również przedłużenie, które nie zostało wykonane. Gracz, który po raz pierwszy wystąpił w rękawiczce, podpisał gwarancję w wysokości 26 milionów dolarów w kwietniu 2021 roku. W tamtym czasie Anioły wyobrażały sobie go jako długoterminowego startera w drugiej bazie dzięki dobrym występom w skróconym sezonie 2020. Wydaje się to anomalią, ponieważ przestępstwo Fletchera wyparowało w ciągu kolejnych trzech lat. Wracając do początku kampanii ’21, jest on uderzającym na poziomie 0,259/0,296/0,327.

W tym roku „Anioły” dwukrotnie zawiesiły Fletchera. Zagrał w zaledwie 33 meczach MLB, a na boisku Triple-A Salt Lake wystąpił w 85 konkursach. Fletcher miał mnóstwo kontaktu przy minimalnym wpływie mocy na poziomie wyższej niższej ligi, trafiając 0,330/0,382/0,428 z mikroskopijnym współczynnikiem trafień wynoszącym 6,3% w 380 występach na płycie.

READ  Zaktualizowano harmonogram, drabinkę i program telewizyjny przed trzecim dniem zawodów regionalnych NCAA 2023

Fletcher zarobi 6 milionów dolarów w przyszłym sezonie, ma gwarancję 6,5 miliona dolarów w 2025 roku i otrzyma co najmniej 1,5 miliona dolarów w ramach opcji wykupu 26 klubów. To znacznie więcej niż to, co by zarobił, gdyby poza sezonem był wolnym agentem. Jest dobrym obrońcą zarówno na drugiej bazie, na krótkim przystanku, jak i na trzeciej bazie. Dla Braves byłby dobrym głębokościowcem w uciekaniu Bas Ozzy’ego, Orlando Arcia I Austina Rileya. Taką rolę odegrałem Niki Lopez W drugiej połowie ubiegłego sezonu, ale Atlanta go obejmowała Aarona Boomera Handluj z White Sox.

To czysto finansowe posunięcie ze strony Angels, którzy zwolnili także dwa miejsca w 40-osobowym składzie. Podczas swojej pracy w Marynarzach White był bardzo cenionym kandydatem. Seattle podpisało z nim przedłużenie przed debiutem w MLB. To nie zadziałało, ponieważ praworęczny pierwszy bazowy w latach 2020–2021 w 84 meczach ekstraklasy trafiał na linię 0,165/0,235/0,308. White nie grał w głównych turniejach od dwóch lat i ledwo pojawiał się w Triple-A z powodu różnych kontuzji, w tym licznych operacji lewego biodra.

Wczoraj Atlanta odrzuciła White’a zwolnienie. The Angels otrzymają pozostałą część kontraktu: 7 milionów dolarów w przyszłym sezonie, 8 milionów dolarów w 2025 i wykup za 2 miliony dolarów za opcję klubową 26. Prawdopodobnie rozpocznie następny sezon w Salt Lake City.

Thomas jest leworęcznym zawodnikiem, który za kilka tygodni skończy 28 lat. Braves właśnie wybrali go w fazie niższej ligi w ramach draftu na podstawie zasady 5 z organizacji Mets. Produkt Fresno State pojawił się w częściach sześciu mniejszych sezonów ligowych. Jego ERA na poziomie 4,30 w ciągu 130 2/3 rund w karierze na poziomie Double-A ma niewielkie doświadczenie na poziomie Triple-A.

Braves zgadzają się otrzymać dodatkowe 6 milionów dolarów w przyszłym sezonie, podczas gdy Halos otrzymają dodatkowe 1,5 miliona dolarów w latach 2025-2026. Atlanta przejmuje również zobowiązanie z tytułu podatku od luksusu w wysokości 6 milionów dolarów w przyszłym sezonie. Numer podatku od luksusu wymienionego gracza jest przeliczany jako średnia roczna wartość kwoty pozostającej w jego kontrakcie w momencie transakcji (w tym zakupów opcji). Stassi ma zagwarantowane 7,5 miliona dolarów na jeden sezon, podczas gdy pozostałe 14 milionów dolarów w ciągu dwóch lat w umowie Fletchera to średnia wartość 7 milionów dolarów. White ma zapłacić 17 milionów dolarów w ciągu dwóch sezonów, czyli 8,5 miliona dolarów rocznie. Istnieje różnica 6 milionów dolarów pomiędzy 14,5 milionami zakładanymi przez Atlantę a 8,5 milionami, które pobiera.

READ  Debiutuje NFL+ – z kilkoma poważnymi zastrzeżeniami

Jeffa Passana z ESPN Pierwsze wspomniane warunki handlowe.

Zdjęcia dzięki uprzejmości USA Today Sports.