19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zamówienia przedpremierowe Dragon's Dogma 2 na PC są objęte rabatem przez ograniczony czas

Zamówienia przedpremierowe Dragon's Dogma 2 na PC są objęte rabatem przez ograniczony czas

W ostatnich zapowiedziach zachwycaliśmy się Dragon's Dogma 2 i już teraz wygląda na popularną grę RPG (zwłaszcza jeśli chodzi o dogłębne tworzenie postaci). Jest też dobra wiadomość dla graczy PC; Przez ograniczony czas do wyczerpania zapasów zamówienia w przedsprzedaży Dragon's Dogma 2 spadły do ​​zaledwie 20% 57,39 $ w Green Man Gaming (Lub 44,26 GBP w Wielkiej Brytanii na PCI 51,99 GBP na konsoli).

Jest to ogromna zniżka przed premierą, która odbędzie się 22 marca, więc nigdy nie było lepszego momentu na zabezpieczenie gry, zwłaszcza że już teraz możesz uniknąć pierwotnej ceny 70 dolarów. Co więcej, GMG jest niezawodnym dostawcą kodów Steam, więc u tego dostawcy jesteś w dobrych rękach. Poniżej zostawimy również przydatny link umożliwiający łatwy dostęp do rabatu.

To nie jedyna świetna oferta na gry na PC, jaką widzieliśmy w ostatnich tygodniach, a Helldivers 2 jest drugim najbardziej godnym uwagi przeciwnikiem. Obecnie cena w Fanatical wynosi zaledwie 33,19 USD za pomocą kodu FANTATICAL17 – alternatywnie możesz kupić Super Citizen Edition za 49,90 USD, używając tego samego kodu. Co więcej, wszystkie zakupy Fanatical powyżej 12 dolarów obejmują teraz także bezpłatną grę Steam na start.

Podobną ofertę widzieliśmy w lutym na Helldivers firmy Green Man Gaming, ale została ona natychmiast wyprzedana, więc dobrze jest zobaczyć grę ponownie w magazynie i można ją kupić przy użyciu nowego kodu promocyjnego na Fanatical. Green Man Gaming podpisało niedawno także znaczącą umowę na grę Elden Ring: Shadow of the Erdtree, która cieszyła się dużym zainteresowaniem fanów (i jest teraz ponownie dostępna!).

Jeśli szukasz więcej informacji na temat zawartości Dragon's Dogma 2, zapoznaj się z pełnym przewodnikiem dotyczącym zamówień przedpremierowych na IGN. Wreszcie, aby uzyskać więcej ofert gier, zalecamy śledzenie dalej @IGNDeals na Twitterze/X, sprawdź naszą najnowszą kolumnę Oferty Dzienne, a nawet przejrzyj najlepsze oferty na PS5 już teraz.

READ  BKOM Studios ogłasza RPG Pathfinder: Abomination Vaults na PC

Robert Anderson jest ekspertem handlowym IGN i redaktorem ds. handlu. Możesz to śledzić @robertliam21 Na Twitterze.