13 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Źródło: Josh Uche, biegacz przepustek, wraca do Patriots

Źródło: Josh Uche, biegacz przepustek, wraca do Patriots

Podbiegacz Josh Uche zgodził się na roczny kontrakt na powrót do New England Patriots, poinformowało we wtorek Jeremy Fowler z ESPN źródło.

Osoba wybrana w drugiej rundzie draftu 2020 ze stanu Michigan miała zalotników w ostatecznym terminie handlu w zeszłym sezonie, zanim ostatecznie została w Nowej Anglii. W 2022 r. zaliczył rok kariery z 11,5 workami, ale w 2023 r. został ograniczony do zaledwie trzech worków.

W zeszłym sezonie mierzący 180 cm wzrostu i ważący 240 funtów Uche wystąpił w 15 meczach w sezonie zasadniczym i zaliczył w tych rozgrywkach średnio 22 snapy w obronie, co odzwierciedla jego typową grę w sytuacjach wyraźnych podań.

W swojej czteroletniej karierze Uche wystąpił w 51 meczach w sezonie zasadniczym, z czego trzy razy wychodził na boisko. Zebrał 63 odbiory, 18,5 worków, dwa wymuszone fumble i jeden powrót do zdrowia, przypisując mu 31 trafień rozgrywającego.

Doświadczony linebacker Matthew Judon, który w ciągu ostatnich trzech sezonów zebrał więcej worków niż jakikolwiek zawodnik Patriots, wskazał Uche jako najbardziej utalentowanego biegacza podań w drużynie. Kiedy Uche planował rok kariery w 2022 r., często łączono go z Judonem w pośpiesznych sytuacjach — i wydaje się, że brakuje mu Judona w 2023 r., po tym jak Judon doznał kończącej sezon kontuzji bicepsa w 4. tygodniu.

Mike Reiss z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Broncos, Russell Wilson pobił zegar o nową umowę, ledwo