2 maja, 2024

Wynik końcowy Giants - Liderzy: Giants odnoszą decydujące zwycięstwo, 20-12

Wynik końcowy Giants – Liderzy: Giants odnoszą decydujące zwycięstwo, 20-12

The Giganci z Nowego Jorku Zbliżyli się o krok do pierwszego miejsca od 2016 roku, wygrywając w niedzielę wieczorem z Washington Chiefs 20:12.

Giganci 8-5-1. Liderzy 7-6-1. Dzięki wygranej Giants mają teraz 87 procent szans na awans do play-offów Pięć Trzydzieści Osiem.

Giganci weszli na linię bramkową w ostatniej minucie i zapewnili sobie zwycięstwo. Po tym, jak 1-jardowe przyłożenie Briana Robinsona zostało anulowane przez nielegalną karę formacji na Waszyngton, dwie nieukończenia z 6-jardowej linii Giants przypieczętowały zwycięstwo.

Dwie inne kluczowe akcje obronne oznaczały zwycięstwo Giants. W pierwszej połowie Kayvon Thibodeau został uderzony workiem przez rozgrywającego z Waszyngtonu, Taylora Hynecke, i sam odzyskał piłkę, by zdobyć przyłożenie.

W czwartej kwarcie, gdy Waszyngton prowadził 17-12 i groził, Dexter Lawrence i Aziz Ogullari zwolnili Henke na 9-jardowej linii Giants. Heinicke początkowo miał kontakt, ale wyzwanie Briana Dabolla zaowocowało stratą i wyzdrowieniem Leonarda Williamsa na 14-jardowej linii Giants na 6:06 przed końcem.

Po odwróceniu powtórki Graham Gano strzelił z gry z 50 jardów, dając Giants prowadzenie 20-12 na 1:55 przed końcem.

„To było około czterech lub pięciu zagrań” – powiedział trener Brian Dabul. „Nasi chłopcy wystawiają te sztuki”.

Thibodeaux miał dominującą noc dla Giants. Miał rekonwalescencję w worku / fumble w celu przyłożenia w pierwszej połowie, pierwszego przyłożenia Giants. Thibodeaux zakończył z 12 wślizgami, workiem, uderzeniem rozgrywającego, wymuszoną fumble, odzyskaniem fumble i przyłożeniem.

Statystyka

• Daniel Jones trafił 21 z 32 na 165 jardów. Pobiegł też 10 razy na 35 jardów.
  • Saquon Barkley przebiegł 18 razy na 87 jardów. Miał też pięć przyjęć na 33 jardy.
  • Richie James miał cztery przyjęcia na 42 jardy. Miał również powrót z kickoffu z 23 jardów.