7 grudnia, 2023

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wygląda na to, że oszukiwanie staje się coraz bardziej powszechne w meczach online w Street Fighter 6

Wygląda na to, że oszukiwanie staje się coraz bardziej powszechne w meczach online w Street Fighter 6


Chociaż nie jest to zaskakujące, wydaje się, że Capcom ma poważny problem, jeśli chodzi o oszustów grających w Street Fighter 6. W ciągu ostatnich czterech miesięcy zaobserwowaliśmy wiele podejrzanych przypadków, w których wiele filmów na YouTube i postów na X pokazywało materiał filmowy oszukiwanie internautów Grają dość prymitywnie, a takich przypadków wydaje się być coraz więcej.

Pochodzi z najnowszego filmu na YouTube Deavona Przy bliższym przyjrzeniu się problemowi. Możemy zacząć od

Nie oznacza to, że dany użytkownik jest koniecznie botem, ale w tych i wielu takich przypadkach wydaje się, że wdrożono jakiś zautomatyzowany proces, który ma pomóc w usprawnieniu ludzkiej zabawy. Juri Kalamiego nie jest mistrzem unikania wszystkiego, co możliwe, ale udaje mu się doskonale uniknąć każdego średniego kopnięcia w kucaniu (4) Guile rzuca w rundzie, a także średniego uderzenia PP użytego przeciwko niej.Na swoim filmie Diaphone widzi wiele podejrzanych powtórek z włączoną historią wprowadzania danych. W efekcie widzimy pewne idealnie dopasowane ruchy, których człowiek prawdopodobnie nie byłby w stanie wykonywać konsekwentnie. Dzięki wszystkim zasobom, jakie ma do zaoferowania SF6, możemy także śledzić, jak szybko niektórzy gracze awansują w rankingach. Pośpieszny bieg może również być wyraźną oznaką lepszej gry.


Jeden z graczy przedstawionych w filmie, Lightspeed, jako pierwszy przekroczył barierę 2300MR. W chwili pisania tego artykułu kwota konta została zresetowana do kwoty początkowej wynoszącej 1500 MR, co wskazuje na jakąś interwencję programisty.

READ  Adaptacyjne ładowanie pikseli może już nie wymagać budzenia


Capcom będzie musiał zachować ostrożność, podejmując szybkie działania publiczne, aby to naprawić, ponieważ ogólny faworyt w grze Street Fighter 6, choć wciąż stosunkowo wysoki, wyraźnie zaczął słabnąć w ostatnich tygodniach. Jeśli fani dowiedzą się o innym powszechnym problemie tego typu i poczują, że programiści nie traktują jego rozwiązania priorytetowo, istnieje ryzyko, że będzie to poważny cios dla ogólnego entuzjazmu dla gry.


Obejrzyj cały film Diaphone poniżej i podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w komentarzach. Czy uważacie, że obecność tych oszustów jest poważnym problemem, czy raczej zrozumiałą częścią rozgrywki, która ostatecznie nie wpłynie znacząco na wizerunek Street Fighter 6?