1 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyciekły praktyczne zdjęcia Google Pixel Fold 2

Wyciekły praktyczne zdjęcia Google Pixel Fold 2

Wczoraj usłyszeliśmy, że nadchodzący Google Pixel Fold 2 może pominąć chipset Tensor G3 w Pixel 8 i Pixel 8 Pro i przejść od razu do Tensor G4 w Pixel 9 i Pixel 9 Pro, co oznacza również, że będzie oferowany tylko z boku przy boku. Urządzenia pojawią się w październiku, a nie w maju, jak oryginalny Pixel Fold.

Dzisiaj zdjęcie rzekomo prototypu Pixela Fold 2 wyciekło z tego samego źródła, które kryje się za wczorajszym raportem. Poniżej możecie zobaczyć je w całej okazałości.

Łatwo od razu zauważyć dwie rzeczy, które w tym modelu bardzo różnią się od siebie. Po pierwsze, wybrzuszenie aparatu ma nowy kształt, znacznie odbiegający od oryginalnego widżetu przypominającego brwi w Pixel Fold. To dziwne, biorąc pod uwagę, że wydłużona wyspa aparatu, która biegnie przez większość, jeśli nie cały tył, stała się znakiem rozpoznawczym linii Pixel.

Co więcej, wyświetlacz na obudowie Pixela Fold 2 jest wyraźnie wyższy i węższy niż jego poprzednik, który ma bardzo szeroką obudowę — w rzeczywistości do tego stopnia, że ​​po otwarciu rejestruje się w trybie poziomym dla aplikacji, powodując wiele problemów z tymi, którzy po prostu nie chcą go mieć. Wygląda na to, że Pixel Fold 2 ma to naprawić, ponieważ jest co najmniej trochę wyższy niż szerszy po rozłożeniu, więc aplikacje domyślnie powrócą do orientacji pionowej.

Chociaż nie widzimy wewnętrznego wyświetlacza, źródło tego zdjęcia twierdzi, że ma on wycięcie na aparat do selfie w prawym górnym rogu, w przeciwieństwie do OG Pixel Fold, który znajduje się w ramce. Mówi się, że Pixel Fold 2 jest „raczej cienki”, ale nadal ma zauważalne zagięcie na wyświetlaczu.

Oczywiście jest to tylko jeden obraz, który wyciekł, więc obowiązuje zwykła uwaga – prosimy o zachowanie ostrożności. Jeśli faktycznie Pixel Fold 2 trafi na rynek dopiero w październiku, mamy mnóstwo czasu, aby dowiedzieć się o nim więcej do tego czasu.

READ  Donkey Kong przypiecze cię w ostatnim zwiastunie Super Mario Bros. Ultimate

źródło