18 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rodzina Pelego zbiera się w szpitalu, gdy stan się pogarsza

Rodzina Pelego zbiera się w szpitalu, gdy stan się pogarsza

Rodzina brazylijskiej legendy Pele zebrała się w sobotę w szpitalu Alberta Einsteina w Sao Paulo, gdzie 82-latek, powszechnie uważany za jednego z największych piłkarzy wszechczasów, mieszka od końca listopada.

Lekarze powiedzieli w tym tygodniu, że rak Pele jest zaawansowany i że potrzebuje opieki z powodu niewydolności nerek i serca. Jego rodzina powiedziała, że ​​pozostanie w szpitalu w São Paulo w okresie świątecznym.

Pele był regularnie leczony od czasu usunięcia polipa z jelita grubego we wrześniu ubiegłego roku.

„Prawie wszystkie. Wszystkiego najlepszego. Wdzięczność, miłość, praca zespołowa, rodzina” – powiedziała jego córka Kelly Nascimento napisała na Instagramie Ze zdjęciem rodziny w szpitalu.

„Esencja Bożego Narodzenia. Dziękuję wszystkim za całą miłość i światło, które wysyłacie”.

Syn Pele Edinho, który grał w Santosie w latach 90. Opublikował zdjęcie, na którym trzyma rękę ojca na Instagramie w sobotę z podpisem „Tato… moja siła jest twoją siłą”.

Szpital nie zgłosił żadnych oznak niedawnej infekcji dróg oddechowych Pele, która została zaostrzona przez COVID-19.

Folha de S.Paulo poinformowała w zeszły weekend, że chemioterapia Pele nie działa i że lekarze zdecydowali o umieszczeniu go w opiece paliatywnej. Rodzina Pelego zaprzeczyła tym doniesieniom.

Informacje z Associated Press są zawarte w tym raporcie.

READ  Niegrywalny dołek prowadzi do eliminacji w trzeciej rundzie Turnieju Kobiet NCAA D-III