12 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wszystkie przecieki Samsunga Galaxy S24, Plus i Ultra

Wszystkie przecieki Samsunga Galaxy S24, Plus i Ultra

To pora roku, kiedy Samsung niechcący ujawnia kluczowe szczegóły dotyczące swojej flagowej linii Galaxy S na kilka miesięcy przed premierą. Nie będzie zatem zaskoczeniem, że znamy już szczegółowe informacje na temat S24 i S24 Ultra – a przynajmniej telefonów, które, jak zakładamy, będą nosić tę nazwę.

Dzisiaj, Raport Windowsa Mam kontrakt Z nowych oficjalnych zdjęć Samsunga przedstawiających telefon Galaxy S24 Ultra z nowym, płaskim ekranem. Potwierdza to poprzedni wyciek dokonany przez użytkownika Twittera/X, Davida Martina, który Publikuj zdjęcia z telefonu komórkowego Do rzekomego nowego S24 Ultra. Obrazy wyraźnie pokazały ostrzejsze krawędzie ekranu, podobne do zmian wprowadzonych w zwykłym S23 na początku tego roku, zamiast delikatniejszej krzywizny i nowego szarego koloru.

Jak informowaliśmy w zeszłym miesiącu, oczekuje się, że Samsung wypuści nowe oprogramowanie AI na swoje nadchodzące telefony korzystające z firmowego modelu Gaussa. Z dzisiejszych przecieków wynika, że ​​urządzenia S24 będą wykorzystywać tę technologię do tłumaczenia aplikacji do przesyłania wiadomości w czasie rzeczywistym i na kilkanaście języków. W październiku Samsung zaprezentował także nową funkcję kadrowania aparatu „Zoom Anyplace” opartą na sztucznej inteligencji, napędzaną silnikiem Qualcomm AI Engine – która ma zostać udostępniona w przyszłym urządzeniu.

S24 Ultras mają tytanową konstrukcję i płaskie ekrany.
Obraz: Raport systemu Windows

Dzisiaj też Ciało robota Odkryłem, że Komisja FCC opublikowała niedawno kluczowe szczegóły dotyczące specyfikacji procesora i modemu dla linii S24. Choć panel nie wspomniał wprost o chipie, z informacji wynika, że ​​wszystkie modele S24, S24 Plus i S24 Ultra mają modemy Qualcomm z funkcjonalnością Smart Transit. Ta kombinacja oznacza, że ​​każdy model S24, przynajmniej w USA, będzie wyposażony w nowy chipset Snapdragon 8 Gen 3 wyposażony w AI w urządzeniu. Jednak nadal istnieje możliwość, że międzynarodowe wersje standardu S24 zostaną wyposażone w własne procesory i modemy Exynos firmy Samsung, tak jak miało to miejsce w poprzednich latach.

READ  Dead Island 2 wreszcie pokazuje nową rozgrywkę po ośmiu latach

Oprócz płaskiego ekranu i szybszego procesora, S24 Ultra otrzymuje także tytanową ramę, ulepszony teleobiektyw 50 MP z 5-krotnym zoomem, lepsze chłodzenie komory parowej i Wi-Fi 7 (którego prawdopodobnie nie potrzebujesz). Pozostała część specyfikacji wyciekła do sieci Raport Windowsa Pokaż, że nowy telefon niewiele różni się od poprzedniego modelu S23 Ultra. Wygląda na to, że S24 Ultra nadal będzie miał 6,8-calowy wyświetlacz Quad-HD, częstotliwość odświeżania 120 Hz, podobne opcje przechowywania, 12 GB pamięci RAM i baterię 5000 mAh.

Oto telefony Galaxy S24 od Samsunga, które wydają się odpowiednie dla wszystkich pokoleń.
Obraz: Raport systemu Windows

Tymczasem konstrukcje standardowych modeli Galaxy S24 i S24 Plus wyglądają podobnie do ich odpowiedników w modelu S23, co potwierdzono wcześniej we wrześniowym wycieku. Ale otrzymają nowe wykończenia kolorystyczne: Onyx Black, Marble Grey, Cobalt Violet i Amber Yellow. Warto dodać, że nowy Ultra tym razem posiada także opcje kolorystyczne, które są kompatybilne ze zwykłymi telefonami S24. Poprzednie szczegóły mają związek z nowymi przeciekami, które wskazują na większy 6,7-calowy ekran o rozdzielczości Quad-HD, większą baterię 4900 mAh i większe 12 GB RAM dla S24 Plus. Jednak zwykły S24 otrzyma bardzo małe wcięcia z ekranem o przekątnej 6,2 cala i baterią 4000 mAh.

Samsung nie ogłosił oficjalnie następcy linii smartfonów Galaxy S23, która ukazała się na początku tego roku. Jeśli chodzi o same przecieki (i jeśli data jest prawidłowa), powinniśmy spodziewać się zapowiedzi tych telefonów na początku przyszłego roku podczas wydarzenia Samsung Unpacked.