23 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W przyszłym tygodniu zapowiedziana zostanie aktualizacja 2.1 Cyberpunka 2077

W przyszłym tygodniu zapowiedziana zostanie aktualizacja 2.1 Cyberpunka 2077

CD Projekt Red ujawnił zawartość aktualizacji 2.1 Cyberpunk 2077 – nieoczekiwanej łatki, która pojawi się 5 grudnia wraz z edycją Ultimate.

Zostało ujawnione podczas Skurcz Producentka Cyberpunka 2077 Monika Janowska i dyrektor misji Paweł Sasko wraz ze starszymi menedżerami ds. społeczności Amelią Kołat i Alicją Kozerą ogłosili, że aktualizacja obejmie długo oczekiwany system metra.

Sasko powiedział, że oryginalny zwiastun Cyberpunka 2077 pokazywał system metra wraz z kinowym zwiastunem Phantom Liberty, więc CD Projekt Red zdecydował się w końcu go dodać.

Gracze mogą podróżować pomiędzy 19 stacjami metra, które można wykorzystać albo jako punkt szybkiej podróży, albo jako wygodną przejażdżkę metrem (którą można w dowolnym momencie pominąć). W Night City działa pięć linii metra, które można znaleźć na osobnej mapie. Metro będzie dostępne dopiero po sekwencji Konpeki Plaza w grze, kiedy gracze otrzymają telefon od menadżera metra.

20 pytań IGN — zgadnij, jaka jest gra!

„Naszym kierunkiem było zapewnienie graczom możliwości prawdziwego przebywania w świecie i umożliwienia mu wciągającego podróżowania po świecie” – powiedział Sasko. „To ma być funkcja odgrywania ról”.

Aktualizacja zapewni także możliwość noszenia radia i tym samym słuchania różnych stacji radiowych w Cyberpunk 2077 nawet poza samochodem. Istnieją pewne ograniczenia, ponieważ gracze nie mogą go słuchać podczas dialogów ani z napisaną muzyką, ale w takich przypadkach radio będzie klikać, jakby miało zatrzymać zanurzenie, a nie je zatrzymać.

CD Projekt Red ogłosił także ulepszenia walki z bossami, które pojawią się w bazie Cyberpunk 2077, w tym Adama Smashera. Ten złoczyńca od lat był przedmiotem skarg fanów, gdy gracze porównywali jego umiejętności w anime Cyberpunk: Edgerunners z tymi w grze. Bitwa, która ma być jedną z najintensywniejszych w grze, stała się memem, w którym gracze znajdują sposoby na łatwe rozbicie i zniszczenie sera.

READ  Adaptive Console firmy Microsoft to hit dla społeczności modów

Wyścigi samochodowe również wkrótce powrócą na właściwe tory, co oznacza, że ​​trzy wyścigi dostępne w linii zadań Claire Russell nie będą jedynymi wyścigami w Cyberpunk 2077. Gracze muszą najpierw ukończyć te trzy wyścigi, a potem skontaktuje się z nimi organizator wyścigu i mogą przy tym palić gumę. Uważać za stosowne. Zwycięskie wyścigi zapewnią graczom zniżki na stronie Auto Fixer, co oznacza, że ​​będą mogli kupić nowe pojazdy po niższej cenie.

CD Projekt Red dodaje więcej pojazdów, w tym pięć motocykli i oryginalne Porsche 911 Johnny’ego Silverhanda. Chociaż szczegóły są obecnie skąpe, Sasko zasugerował, że ten nowy pojazd zostanie odblokowany w ramach zupełnie nowej misji. Również w przypadku pojazdów do CD Projekt Red dodano improwizowane pościgi samochodowe, podczas których określone gangi szukają zemsty za wybory dokonane przez gracza, a wrogowie, którzy odkryją, że gracz kradnie samochód w celu kradzieży samochodu, również będą go ścigać.

Ulepsza się także mechanikę motocykli, dodając do Cyberpunk 2077 koła, obroty, przechyły itp. Gracze mogą także rzucać nożami i toporami z motocykli od aktualizacji 2.1. Zamknięty wcześniej odcinek autostrady w Night City, przez który gracze mogli przejeżdżać, ale nie było na nim ruchu, został teraz odnowiony i stał się ruchliwą drogą i jest w pełni sprawny.

Deweloper unowocześnił także opcje ułatwień dostępu, dodając w Cyberpunk 2077 dedykowane menu. Przeniesiono tu wszystkie dotychczasowe ustawienia ułatwień dostępu, a także nowe funkcje, takie jak wyłączenie timera w minigrze hakerskiej i nie tylko. CD Projekt Red powiedział, że wkrótce zostanie opublikowany pełny opis ulepszonych opcji ułatwień dostępu.

Deweloper dał jasno do zrozumienia, że ​​to nie wszystko, co przyniesie nowa łatka, a pełne uwagi zostały opublikowane jakiś czas przed jej premierą. CD Projekt Red drażnił się z innymi funkcjami, w tym romantycznymi spotkaniami z partnerami i nie tylko.

READ  Tesla zostaje zhakowana - hakerzy wygrywają 100 000 $ i Model 3

Aktualizacja 2.0, która pojawiła się we wrześniu wraz z rozszerzeniem Phantom Liberty, miała być ostatnią dużą łatką do Cyberpunka 2077, dopóki CD Projekt Red nie ogłosił w listopadzie 2023 r., że ostateczna wersja zostanie również uruchomiona wraz z nową aktualizacją, aktualizacją 2.1.

Jeśli chodzi o aktualizację 2.0, położyła ona podwaliny pod nowe wrażenia z Cyberpunka 2077, całkowicie przebudowując grę, dodając takie funkcje, jak nowy system bonusów i udoskonalona sztuczna inteligencja. Zakończyło to także teorię fanów Elona Muska, nawiązanie do zmarłej legendy wyścigów Kena Blocka i dziwaczne dodatki do największej tajemnicy gry.

Co zaskakujące, CD Projekt umożliwił graczom całkowite odrzucenie płatnych wydarzeń w rozszerzeniu, z pewnymi opcjami dialogowymi blokującymi misje na zawsze.

W naszej recenzji z 10 września IGN stwierdził: „Cyberpunk 2077: Phantom Liberty dokonuje ogromnej zmiany w futurystycznej grze RPG studia CD Projekt Red, która rozpoczęła się wraz z spin-offem anime, Cyberpunk: Edgerunners i jego najnowszą aktualizacją 2.0”.

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem w IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.