29 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xbox przyjmuje prośby fanów dotyczące nowej gry Banjo-Kazooie

Xbox przyjmuje prośby fanów dotyczące nowej gry Banjo-Kazooie

Zdjęcie: rzadkie, Xbox

Kultowy duet niedźwiedzi i ptaków Rare, Banjo-Kazooie, powrócił w zeszłym roku za pośrednictwem usługi Nintendo Switch Online i od tego czasu fani domagają się prawdziwego powrotu. Krążą nawet pogłoski o możliwym wznowieniu gry, więc jakie są szanse, że coś takiego kiedykolwiek nastąpi?

W tym samym wywiadzie dla Windows Central Phil Spencer, dyrektor generalny Microsoft Gaming, przekazał fanom wiadomość, w której wspomniał, ile wie na temat tych próśb, ale chodzi o znalezienie odpowiedniego zespołu i odpowiednią okazję, aby ponownie odwiedzić tę kultową maskotkę lat 90. Tutaj jest w całości:

Phil Spencer: „Widzieliście z naszej historii, że nie dotknęliśmy każdej serii, którą ludzie chcieliby, abyśmy dotknęli – słyszę, fani banjo. Ale prawdą jest, że kiedy znajdziemy odpowiedni zespół i odpowiednią okazję, uwielbiam wracać do historie i postacie, które widzieliśmy wcześniej.”

Oczywiście nie jest powiedziane, że nowa gra Banjo-Kazooie koniecznie zostanie wydana na konsolę Nintendo, ale Xbox współpracował w przeszłości na różne sposoby, co zaowocowało pojawieniem się Banjo-Kazooie w Super Smash Bros. Ultimate na Switchu jako wojownik DLC.

Niedawno zapowiedziano grę Rare Jet Force Gemini na Switch Online, a Microsoft podpisał 10-letnią umowę na wprowadzenie Call of Duty na wiele platform, w tym Nintendo. Na początku tego roku wydano także Minecraft Legends na Switcha.