22 czerwca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wieloletni zapolowy Twins, Jorge Polanco, został sprzedany do Seattle Mariners

Wieloletni zapolowy Twins, Jorge Polanco, został sprzedany do Seattle Mariners

Pierwsze duże domino drużyny Twins poza sezonem upadło w poniedziałek, a Jorge Polanco, najdłużej grający w drużynie zawodnik, został sprzedany do Seattle Mariners w ramach pięcioosobowego kontraktu.

Bliźniacy otrzymali dwóch praworęcznych, startera Anthony'ego DeSclafaniego i rezerwowego Justina Tobę, a także dwóch zawodników z niższej ligi, zapolowego Gabriela Gonzaleza i miotacza Darrena Bowena, w zamian za Polanco, uderzającego drugiego bazowego, który regularnie występował w drużynie Bliźniaków. na boisku od 2016 roku. Marynarze wyślą pieniądze Bliźniakom w celu pokrycia ich pensji.

Polanco, który w 2019 r. wystąpił w All-Star, przez 10 sezonów w drużynie Bliźniaków uderzał ponadprzeciętnie. W zeszłym sezonie ograniczony kontuzjami do 80 meczów, osiągnął wynik 0,255 przy 14 zdobytych bramkach i 48 RBI.

W listopadzie Twins wykupili opcję klubową za 10,5 miliona dolarów w ramach kontraktu Polanco, ale był on jednym z głównych kandydatów klubu do wymiany ze względu na ich głębię w boisku. Polanco spędził czas na trzeciej bazie i został wyznaczonym pałkarzem, aby pomóc Edouardowi Julienowi w drugiej połowie poprzedniego sezonu. Brooks Lee, jeden z najważniejszych kandydatów w organizacji, również w zeszłym roku osiągnął klasę AAA.

Polanco podpisał kontrakt z Bliźniakami dzień po swoich 16. urodzinach w 2009 roku. Wszystko, co zrobił od tego czasu, stało się integralną częścią organizacji. Zadebiutował w MLB w wieku 20 lat, najmłodszym od czasów Joe Mauera. Przybył na turniej 5 kwietnia 2019 roku i w tym sezonie otrzymał głosy MVP drużyny Bomba.

W 2018 roku doszło do zawieszenia na 80 meczów za używanie substancji poprawiającej wyniki, ale zawodnik umieścił to w przypisie. W 2021 r. zdobył 33 homeryty i 98 RBI, co stanowi rekord franczyzy w przypadku atakującego na zmianę, a także pięć występów na boisku.

Zapisz się do newslettera Twins Update

Mariners, którzy szukali większego ataku w drugiej bazie, mogą zatrzymać Polanco do 2025 roku. Polanco ma w kontrakcie kolejną opcję klubową po następnym sezonie.

READ  Fantasy Football: najwyższe stawki i typy z wysokimi nagrodami w każdej rundzie draftu | Wiadomości, rankingi i prognozy dotyczące fantasy football

„Od początku tego sezonu uznaliśmy, że Jorge idealnie pasuje do naszego składu” – powiedział w oświadczeniu dyrektor generalny Seattle, Justin Hollander.

DeSclafani (33 l.) w zeszłym roku osiągnął wynik 4-8 ​​z ERA na poziomie 4,88 w 18 startach dla San Francisco Giants, co dało łącznie 79 strikeoutów i 20 spacerów w 99 rundach. W ostatnim roku trzyletniego kontraktu wartego 36 milionów dolarów DeSclafani opuścił ostatnie dwa miesiące poprzedniego sezonu z powodu naderwania zginacza prawego łokcia.

Topa, 32-letni praworęczny, miał swój najlepszy rok w zeszłym sezonie w głównych ligach, osiągając 2,61 ERA w 69 rundach przerwy dla Mariners, do których dołożył 61 strikeoutów i 18 spacerów. Zanotował trzy interwencje, głównie w siódmej i ósmej rundzie.

Gonzalez, zapolowy, który w zeszłym roku osiągnął klasę A-Advanced, jest piątym kandydatem w organizacji Mariners według magazynu Baseball America. 20-latek wyróżnia się siłą i ramieniem. Osiągnął 0,298 przy 18 homerach i 84 RBI w 116 meczach pomiędzy dwoma niższymi poziomami ligowymi w 2023 roku.

Bowen, wybrany w 13. rundzie draftu 2022, miał w zeszłym sezonie ERA w klasie A na poziomie 3,88. 22-latek znalazł się na 25. miejscu wśród potencjalnych graczy Mariners i był uważany za jednego z najbardziej atletycznych miotaczy w ich systemie rolniczym.