17 maja, 2022

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wiadomości o królowej Elżbiecie – Eugenie ujawniła, że ​​„odgrywa dużą rolę” w spotkaniu Harry'ego i Meghan w Windsorze z Monarch

Wiadomości o królowej Elżbiecie – Eugenie ujawniła, że ​​„odgrywa dużą rolę” w spotkaniu Harry’ego i Meghan w Windsorze z Monarch

Mowa ciała Meghan i Harry’ego analizowana podczas Igrzysk Invictus

Ekspert od mowy ciała twierdzi, że książę Harry okazywał do tej pory „strach i pokorę” podczas Igrzysk Invictus.

Mówiąc o ich mowie ciała na dotychczasowym wydarzeniu, ekspert od mowy ciała, Judi James, powiedziała: „Wyraz twarzy Harry’ego mówi wszystko tutaj.

Pewne zmarszczenie oka i pochylenie głowy, gdy się uśmiecha, wskazuje na powrót do sprawy i ludzi, których kocha, podczas gdy jego powściągliwe samozaparcie wskazuje na odrobinę strachu i pokory podczas tego pierwszego publicznego wystąpienia na chwilę .

Harry również bawi się tutaj swoją obrączką, co wydaje się wskazywać, jak ważne jest dla niego wsparcie jego żony i rodziny.

„To po części bariera, a po części gest pocieszenia, który pokazuje trwające więzi między nim a jego żoną Megan.

„Jego ręka jest nad nią w zapięciu, co wskazuje na podobne pragnienie przywództwa i ochrony, jakie widzieliśmy podczas ich pierwszego publicznego wystąpienia wiele lat temu”.

Rozmawiając z Poczta OnlineDodała: „Ręka Meghan jest uniesiona w geście poddania się, a sposób, w jaki Harry włożył drugą rękę do kieszeni spodni, wskazuje na jego pragnienie, by wyglądać bardziej swobodnie i pewnie.

„Biały garnitur Meghan mógł być bardziej wyrafinowany niż podarte dżinsy i koszula chłopaka, które nosiła w tamtym czasie, ale gest jej dłoni na sercu wskazuje na jej pragnienie okazywania nieustannej miłości publiczności”.

READ  Rosja i Ukraina ścigają się, by przygotować się do decydującej bitwy w Donbasie