3 marca, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzięki temu popularnemu kosmetykowi mój pies trafił do szpitala, a ja nie miałam pojęcia, że ​​narażam ją na niebezpieczeństwo

Dzięki temu popularnemu kosmetykowi mój pies trafił do szpitala, a ja nie miałam pojęcia, że ​​narażam ją na niebezpieczeństwo

Zwierzęta

Ten pies był całkowicie na smyczy.

Rodzina była przerażona, gdy dowiedziała się, że ich ukochany szczeniak połknął ponad 50 elastycznych gumek do włosów, co wymagało operacji ich usunięcia.

Właścicielka Victoria Northwood (50 l.) powiedziała South West News Service: „Wiedzieliśmy, że czasami gryzie i połyka gumki do włosów, kiedy wychodzi na drugi koniec”.

„Ale byliśmy przerażeni, gdy zdaliśmy sobie sprawę, że w jej brzuchu utknęło dużo ludzi, więc na pewno odtąd będziemy bardziej czujni!”

Kiedy Ham, dwuletni mops, nie był sobą podczas wakacji w zeszłym miesiącu, mieszkanka Northwood w Wielkiej Brytanii wiedziała, że ​​coś jest nie tak.

Ham, nazwana na cześć angielskiej drużyny piłkarskiej West Ham United, zwykle całymi dniami szczekała na przechodniów za oknem, ale stała się podejrzanie cicha, co skłoniło ją do wizyty u weterynarza.

Ukochany pies o imieniu Ham połknął dziesiątki elastycznych gumek do włosów. Wiktoria Northwood/SWNS
Prześwietlenie ujawniło szacunkowo od 50 do 60 pasm włosów znalezionych w brzuchu biednego szczeniaka. Newton Clark Lekarze weterynarii/SWNS

Northwood „nie była przygotowana” na ogromną liczbę gumowych włosów, które chirurg wyciągnął z brzucha Hamma po tym, jak lekarze zauważyli w jej żołądku coś „dziwnego”.

Byli dość zaskoczeni, że biednemu Hamowi wyciągnięto około 50 do 60 gumek do włosów.

Na szczęście piesek wyzdrowiał i znów „psoci w domu” – choć właściciele trzymają kciuki, nie będzie już zjadać gumek do włosów.

„Od teraz bardzo uważnie monitorujemy sytuację” – powiedział Northwood. „To ulga, że ​​nic jej nie jest!”

Inwazyjny kopiec wymagał operacji, aby go wydobyć. Newton Clark Lekarze weterynarii/SWNS
Właściciele zostali powiadomieni, gdy w zeszłym miesiącu podczas wakacji dwuletnia suczka nie była sobą. Newton Clark Lekarze weterynarii/SWNS
Na szczęście zwykle aktywny pies wraca do zdrowia i znów „robi zamieszanie w domu”. Wiktoria Northwood/SWNS

Psy mają tendencję do połykania zwykłych przedmiotów gospodarstwa domowego i wymagają natychmiastowych środków — na przykład Bernedoodle Molly, która zakrztusiła się wiązką skarpetek, czy buldog francuski, który w zeszłym roku pożarł prawie tuzin gumowych kaczek.

READ  Johnson mówi, że Wielka Brytania natychmiast „surowo” ukarze Rosję

Ale niektórym psom udało się uniknąć szkodliwych przekąsek bez szwanku, kosztem swoich właścicieli.

Na początku tego miesiąca zdezorientowana para musiała przesiać odchody swojego zwierzaka, aby odzyskać małe kawałki banknotów dolarowych, po tym jak ich pies zjadł 4000 dolarów w gotówce.

Tymczasem wredny pies mieszkający w Bostonie na kilka dni przed ślubem pogryzł paszporty swoich właścicieli.

Załaduj więcej…
https://nypost.com/2024/01/18/lifestyle/this-common-beauty-item-landed-my-dog-in-the-hospital-i-had-no-idea-id-put-her- W niebezpieczeństwie/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania