19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według doniesień iOS 18 wprowadza te dwie aktualizacje do Apple Maps

Według doniesień iOS 18 wprowadza te dwie aktualizacje do Apple Maps

Apple podobno planuje kilka znaczących aktualizacji Apple Maps w ramach iOS 18. Nowe plotki mówią, że iOS 18 doda obsługę „Utwórz niestandardową trasę” w USA i po raz pierwszy rozszerzy mapy topograficzne na iPhone'a.

iOS 18: aktualizacje Map Apple

Tworzenie niestandardowych tras pozwoli użytkownikom iPhone'a zaplanować własne, konkretne trasy podróży, zamiast korzystać z jednej z tras sugerowanych przez Apple Maps. Obecnie Apple Maps sugeruje wiele sposobów dotarcia do celu, ale ta funkcja w iOS 18 zapewni Ci pełną kontrolę nad szczegółami Twojej trasy.

Tymczasem dodanie map topograficznych do Apple Maps na iPhonie następuje po tym, jak Apple Watch dodał tę funkcję, która była częścią systemu watchOS 10 w zeszłym roku. Oto jak Apple opisuje funkcję watchOS 10:

Apple Maps przedstawia nową mapę topograficzną zawierającą linie konturowe, cieniowanie grzbietów, szczegóły wzniesień i interesujące miejsca. Użytkownicy mogą także wyszukiwać pobliskie szlaki i początki szlaków, korzystając z tabliczek zawierających szczegółowe informacje, takie jak długość, rodzaj i stopień trudności szlaku.

Te nowe funkcje Apple Maps były pierwszymi Raport Nicolasa Alvarezaw oparciu o zmiany w kodzie (via MacPlotki)

Obie aktualizacje są mile widzianymi aktualizacjami Apple Maps i wskazują na niektóre plany Apple dotyczące iOS 18, wykraczające poza bardzo plotkowane funkcje dostosowywania i sztucznej inteligencji. Mapy Apple udoskonalono radykalnie i w bardzo szybkim tempie, począwszy od nowych funkcji pojazdów elektrycznych po obsługę map offline i nie tylko.

Podążaj za okazją: Wątki, Świergot, InstagramaI Mastodont.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Oto zestawienie powodów, dla których gracze mają problemy z wprowadzaniem danych w Street Fighter 6