24 lutego, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tęsknicie za fizycznymi klawiaturami?  Nowe akcesorium „Clicks” dodaje klucze do Twojego iPhone'a

Tęsknicie za fizycznymi klawiaturami? Nowe akcesorium „Clicks” dodaje klucze do Twojego iPhone'a

Fani BlackBerry, którym brakuje fizycznej klawiatury w swoich smartfonach, mogą chcieć tego Sprawdź kliknięciafirmy, która opracowała etui z klawiaturą przeznaczone dla modeli iPhone 14 Pro i iPhone 15 Pro.


Clicks prezentuje akcesoria do klawiatury przed targami CES, a wersja klawiatury dla iPhone’a 14‌ Pro będzie gotowa do wysyłki w lutym. Klawiatura kosztuje 139 dolarów, wersja dla iPhone’a 15 Pro‌ zostanie wypuszczona w połowie marca, a wersja dla iPhone’a 15 Pro‌ Max za 159 dolarów zaplanowana jest na wiosnę.

Klawiatura Clicks Creator, dostępna w kolorze żółtym „BumbleBee” i szarym „London Sky”, dodaje małą fizyczną klawiaturę na spodzie telefonu iPhone. Clicks twierdzi, że obudowa ma sprawiać wrażenie „naturalnego przedłużenia” iPhone’a, a klawisze zaprojektowano tak, aby zapewniały optymalną odporność na kliknięcia i sprzężenie zwrotne umożliwiające szybkie i dokładne pisanie.

Klawiatura klika 3Klawiatura klika 3
Standardowa klawiatura QWERTY zawiera klawisze umożliwiające aktywację dyktowania, dostęp do emoji i aktywację skrótów, takich jak powrót do ekranu głównego i przewijanie. W nocy można włączyć wbudowane podświetlenie.

„iPhone” łączy się z klawiaturą za pomocą złącza Lightning (iPhone 14‌ Pro) lub USB-C (iPhone 15 Pro‌) i obsługiwane jest ładowanie tranzytowe. Etui obsługuje również funkcję ładowania bezprzewodowego, chociaż nie ma MagSafe.

Wersja klawiatury Clicks dla iPhone’a 15 Pro ma 188,45 mm, a więc jest o 41,85 mm dłuższa niż iPhone 15 Pro, który ma 146,6 mm długości. Odpowiada to 1,65 cala, więc spodziewaj się, że „iPhone” wyposażony w tę klawiaturę będzie o ponad półtora cala dłuższy. Jest nieco ponad 3 mm szerszy niż „iPhone” i 2,50 mm grubszy. Etui waży 62 gramy, czyli nieco mniej niż połowę wagi iPhone'a 15 Pro, która wynosi 187 gramów.

Kliknięcia klawiatury w kolorze szarymKliknięcia klawiatury w kolorze szarym
Wymiary modeli ‌iPhone 14‌ Pro‌ i ‌iPhone 15 Pro‌ Max są podobne, więc klawiatury znacznie zwiększają objętość ‌iPhone’a. Kliknięcia oznaczają, że klawiaturę można łatwo założyć i zdjąć, a podczas użytkowania działa jak klawiatura sprzętowa, więc nie widać klawiatury programowej na ekranie.

READ  Everquest II wprowadza nowe skrzynki z łupami i natychmiast je sprawdza

Kliknięcia dla ‌iPhone 14‌ Pro‌ i ‌iPhone 15 Pro‌ Można go zamówić w przedsprzedaży na stronie Clicksnatomiast wersję ‌iPhone 15 Pro‌ Max można zarezerwować za 30 dolarów.