19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyciekłe zdjęcia przedstawiają białą serię Xbox

Wyciekłe zdjęcia przedstawiają białą serię Xbox

Obrazy białej serii Xbox

Po raz pierwszy opublikowany przez EKSPOTERZdjęcia przedstawiają białą serię Xbox W raporcie stwierdzono również, że będzie miał inny radiator i inne ulepszone części. krawędź Potwierdzony Że zdjęcia wyglądają realistycznie, bo widziała dokumenty szczegółowo opisujące specyfikację konsoli.

Ponadto Brad Sams, insider Microsoftu Ona sugeruje Obudowa białej serii Xbox Kontroler jest Powiedziało Premiera zaplanowana jest na czerwiec lub lipiec i będzie kosztować mniej niż standardowa czarna seria Xbox

We wrześniu 2023 r. wyciekły dokumenty sądowe zawierające, jak się wydawało, niektóre plany Microsoftu na przyszłość. Wycieki obejmowały aktualizację średniej generacji zarówno dla serii S, jak i Obie były również konsolami wyłącznie cyfrowymi.

Przedstawiono również harmonogram: premiera Ellewood planowana jest na sierpień 2024 r., a premiera Brooklin zaplanowana jest na październik 2024 r. Jeśli biała seria Nawet Phil Spencer z Microsoftu stwierdził, że plany te są przestarzałe.

Krążą także pogłoski, że Microsoft pracuje obecnie nad przenośnym Xboksem, a Microsoft potwierdził już, że będzie na nim dostępna konsola nowej generacji.

George Yang jest niezależnym pisarzem dla IGN. O branży pisze od 2019 roku i współpracował z innymi publikacjami, takimi jak Insider, Kotaku, NPR i Variety.

Kiedy nie pisze o grach wideo, George gra w gry wideo. co za niespodzianka! Możesz śledzić go na Twitterze @Yinyangfooey

READ  15-calowy MacBook Air z 256 GB pamięci ma wolniejsze prędkości SSD niż modele o większej pojemności