19 kwietnia, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najnowszy wyciek Google Pixel 9 ujawnia trzeci, mniejszy model

Najnowszy wyciek Google Pixel 9 ujawnia trzeci, mniejszy model

Według najnowszych przecieków, które ujawniają trzecie, mniejsze urządzenie Pixel 9, które będzie sprzedawane wraz z modelami Pro, oferta Google Pixel 9 będzie wyglądać zupełnie inaczej.

91 telefonów komórkowych Opublikowano dzisiaj Zdjęcia z OnLeaks ujawniające Google Pixel 9, trzecie urządzenie ze flagowej oferty firmy na rok 2024. Urządzenie to ma tylko dwa aparaty, ponieważ wcześniej ujawniony Pixel 9 Pro i drugi Pixel 9 oferowały trzy aparaty.

To trzecie urządzenie jest zgodne z wcześniej ujawnionym planem wydań Google Pixel, w którym mówiono, że otrzymamy Pixel 9, Pixel 9 Pro i Pixel 9 Pro XL.

Ten trzeci model, jak wynika z renderów opartych na CAD, będzie miał mniejszy wyświetlacz w porównaniu do Pixela 9 Pro, który wyciekł w styczniu, ale tylko nieznacznie. Oczekuje się, że to urządzenie będzie miało ekran o przekątnej około 6,2 cala, a mniejsze urządzenie będzie miało przekątną około 6,03 cala. Jednak jego rozmiar korpusu wydaje się być taki sam jak Pixel 9 Pro przy 152,8 x 71,9 x 8,5 mm, więc różnica wydaje się objawiać się w postaci większych ramek (ukrytych na udostępnionych renderach).

Konstrukcja trzeciego Pixela 9 doskonale komponuje się z modelami Pro, z płaskimi bokami i przeprojektowanym paskiem aparatu z tyłu. Moduł aparatu ma grubość 12,1 mm.

Kolejną ciekawą zmianą konstrukcyjną w tym modelu jest spód urządzenia, który traci miejsce na głośnik i zastępuje je tacką na kartę SIM.

To przejście na flagową ofertę Google Pixel jest co najmniej interesujące, ale wydaje się torować drogę do eliminacji serii „A” w 2025 r. (wspomnianej również w planie działania, który wyciekł), wraz z nowym chipem Tensor wykonanym przez TSMC. Z Google.

Więcej o Google Pixelu 9:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama