29 kwietnia, 2024

Udział Travisa Kelce’a w Chiefs (kostka) w meczu przeciwko Broncos jest wątpliwy

Adama TeicheraPisarz pracowniczy ESPN11 października 2023 r. o 15:34 czasu wschodniego2 minuty czytania

Czy Rushie Rice będzie preferowanym miejscem dla Mahomesa przez Chiefs?

Andrew Hawkins ma pewność, że Rashie Rice dołoży wszelkich starań, aby odciążyć Patricka Mahomesa i pomóc mu poprowadzić Chiefs do zwycięstwa.

Kansas City, Missouri– The Chiefs oficjalnie pozostawili w wątpliwość status Travisa Kelce’a na czwartkowy mecz z Broncos, umieszczając go jako osobę, która nie może zagrać w środowym raporcie końcowym dotyczącym kontuzji.

Kelce brał udział w ograniczonych treningach we wtorek, podczas jedynego treningu Chiefs w tym tygodniu.

Kelce doznał kontuzji prawej kostki w drugiej kwarcie niedzielnego zwycięstwa nad Wikingami, ale wrócił do gry w drugiej połowie po złapaniu podania po przyłożeniu.

Rozgrywający Patrick Mahomes nazwał we wtorek wyczyn Kelce’a przeciwko Wikingom „legendarny”.

„Dobrze sobie radzi. Przeszedł krótką terapię, więc czuje się trochę lepiej, co jest dobre” – powiedział we wtorek trener Andy Reid, zapytany o reakcję Kelce.

„Po prostu zobaczę, jak się porusza i jak się czuje. Zawsze był ze mną szczery w takich sprawach, więc zobaczymy, jak zareaguje”.

Chiefs uznali również, że startowy koniec defensywy George’a Karlaftisa (ścięgno podkolanowe) i zawodnik Tommy Townsend (lewe kolano) uznali za wątpliwe w związku z czwartkowym meczem. Liniowy obrońca Nick Bolton, który pauzował od drugiego tygodnia z powodu kontuzji kostki, powróci do składu Chiefs.