18 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Agent mówi, że Patriots DT Christian Barmore zgadza się na przedłużenie o 4 lata

Agent mówi, że Patriots DT Christian Barmore zgadza się na przedłużenie o 4 lata

FOXBOROUGH, Massachusetts — Zespół New England Patriots i obrońca Christian Barmore osiągnęli porozumienie w sprawie czteroletniego kontraktu o maksymalnej wartości 92 milionów dolarów, powiedziała agentka Nicole Lynn Adamowi Schefterowi z ESPN.

Umowa Barmore'a obejmuje gwarantowane 41,8 miliona dolarów, jak podało źródło Jeremy'ego Fowlera z ESPN.

Ważący 6 stóp i 5 stóp Barmore został wybrany w drugiej rundzie draftu w 2021 r. z Alabamy (ogółem nr 38). W 2024 r. wkraczał w ostatni rok swojej umowy i ma zarabiać podstawowe wynagrodzenie w wysokości 1,82 mln dolarów.

Przedłużenie o cztery lata do sezonu 2028.

Barmore zagrał w 44 meczach NFL (11 startów), w sumie 133 odbiory i 12,5 worków.

Sezon 2023 był jego najbardziej produktywny, ponieważ ustanowił rekordy kariery w odbiorach (64) i workach (8,5), grając we wszystkich 17 meczach. Połączenie Barmore'a i weterana ataku Davona Godchaux na środkowym obrońcy zapewniło Patriots silną obecność w ataku, a jednocześnie umożliwiło im wywieranie nacisku i czasami wywieranie presji.

Dyrektor ds. skautingu Patriots, Elliott Wolfe, który rozpoczyna swój pierwszy sezon ze zwiększoną odpowiedzialnością, w tym z ograniczonym personelem, powiedział, że jego celem jest stać się zespołem „poborowym i rozwijającym się”. Umowa z Barmore kontynuuje trend dla zespołu w tym sezonie.

Patriots zgodzili się wcześniej na nowe umowy z wybranymi w drafcie na rok 2020 Kylem Duggerem, Mikiem Onwenu, Joshem Uche i Anfernee Jennings.