30 maja, 2024

Magyar24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i raporty specjalne z. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tygrysy podpisują kontrakt z Coltem Keithem na przedłużenie o sześć lat

Tygrysy podpisują kontrakt z Coltem Keithem na przedłużenie o sześć lat

Tygrysy ogłosiły dziś, że poszerzyły swoje horyzonty Colta Keitha Na sześcioletnim kontrakcie z opcjami klubowymi na sezony 2030, 2031 i 2032. Każda opcja klubowa obejmuje drabinki wynagrodzeń. Umowa gwarantuje Keithowi 28,6425 mln dolarów, a górny limit może osiągnąć 82 mln dolarów w ciągu dziewięciu lat, jeśli wszystkie trzy opcje zostaną eskalowane i zrealizowane. Oprócz premii za podpisanie kontraktu w wysokości 2 milionów dolarów Keith otrzyma 2,5 miliona dolarów wynagrodzenia za kampanię w 2024 r., 3,5 miliona dolarów w 2025 r., 4 miliony dolarów za sezon w 2026 i 27 r. oraz 5 milionów dolarów za sezon w latach 2028 i 2929. Przed ruchomymi schodami opcja klubowa na rok 2030 jest warta 10 milionów dolarów z wykupem za 2,6425 dolarów, opcja na rok 2031 jest warta 13 milionów dolarów z wykupem za 1 milion dolarów, a opcja na rok 2032 jest warta 15 milionów dolarów z wykupem za 2 miliony dolarów.

Keith (22 l.) został wybrany w piątej rundzie przez Tygrysy w drafcie na rok 2020 i od tego czasu szybko awansował w niższych ligach z ukośnikiem 0,300/0,382/0,512 na wszystkich poziomach, w tym 0,306/0,380. /.552 linia ukośnika w 126 meczach podzielonych na Double- i Triple-A w zeszłym sezonie. Młodzik znalazł się w gronie 30 najlepszych perspektywicznych zawodników w grze, m.in MLB.com W rankingu uplasował się na 22. miejscu Baseballowa Ameryka Umieścił go na 28. miejscu. Zarówno prezes Baseball Operations Scott Harris, jak i sam Keith skomentowali przedłużenie w komunikacie prasowym po ogłoszeniu.

„To bardzo ekscytujący dzień dla Detroit Tigers, Colts, jego rodziny i naszych fanów” – powiedział Harris na konferencji prasowej. „Ten kontrakt pokazuje naszą wiarę w Colta i zaangażowanie tej organizacji w pozyskiwanie, rozwój i zatrzymywanie młodych talentów”.

„Nie mógłbym być bardziej podekscytowany osiągnięciem tego porozumienia i zapewnieniem sobie miejsca w tej organizacji na nadchodzące lata” – dodał Keith. „Jest powód, dla którego tak mocno czuję potrzebę długoterminowego zaangażowania w bycie tutaj, a bycie otoczonym przez niezwykle utalentowanych kolegów z drużyny i trenerów jest tego dużą częścią… Wiem, że to ogromne osiągnięcie, ale ostatecznie moją misją jest być najlepszym.” Najlepszy możliwy zawodnik, który pomaga fanom Tygrysów na całym świecie wygrać World Series.

READ  Aktualizacje Super Bowl LIVE: Bengale zdobywają drugie przyłożenie, aby prowadzić Barany 13-3

Dla Keitha umowa gwarantuje 22-latkowi dużą gratkę po tym, jak podpisał kontrakt za zaledwie 500 000 dolarów z draftu, a jednocześnie daje mu pewność, że pozostanie częścią długoterminowych planów Detroit, które będzie chciało wykorzystać swoją niespodziankę plany. W zeszłym roku zajął drugie miejsce w AL Central. W przypadku Tygrysów umowa nie tylko zapewnia klubowi pewność kosztów w odniesieniu do lat arbitrażu Keitha, ale także zapewnia zespołowi trzy dodatkowe sezony kontroli zespołu nad zawodnikiem, potencjalnie utrzymując go w mundurze Tygrysów przez cały sezon, w którym ukończy 30 lat, jeśli wszystko realizowane są trzy opcje. To czwarta co do wielkości transakcja w historii MLB w przypadku zawodnika, który nie zadebiutował jeszcze w pierwszej lidze, ustępując jedynie gwarantom zapolowego drużyny White Sox. Ludwik Robert Jr I Eloya Jimeneza Oprócz umowy uzgodnionej przez potencjalnego klienta z zewnątrz Jacksona Chorio i Brewers wcześniej tej zimy.

Oczekiwano już, że Keith dołączy do składu wielkiej ligi jako codzienny drugi bazowy Tygrysów w którymś momencie tego roku, ale dzisiejsza umowa gwarantuje, że jeśli będzie zdrowy, znajdzie się w składzie w dniu otwarcia. Umowa eliminuje możliwość Tygrysów zapewnienia dodatkowego roku kontroli zespołu nad zawodnikiem, jednocześnie umożliwiając klubowi zakwalifikowanie się do wyboru w drafcie jako potencjalną zachętę do awansu, gdyby Keith przepracował cały rok w 2024 r. i albo wygrał AL Nagroda Debiutanta Roku lub zajmij centralne miejsce. Trzy najlepsze osoby w głosowaniu na MVP, zanim zakwalifikują się do arbitrażu.

Ponieważ Keith prawdopodobnie będzie kamieniem węgielnym wejścia Tygrysów w tym sezonie, tacy gracze jak Zach McKinstry pozostają Nicka Mattona, Andy'ego IbanezaI Matta Ferlinga Rywalizować o czas gry w trzeciej bazie, gdy obóz rozpocznie się przed wiosennym treningiem w przyszłym miesiącu. Natomiast klucze do stanowiska zostaną przekazane innemu czołowemu kandydatowi Jessa Junga W przyszłości 23-latek nie wystąpił jeszcze na poziomie Triple-A i wydaje się mało prawdopodobne, że oderwie się od obozu Tygrysów. Keith i Jung to najnowsi z szeregu najlepszych kandydatów, którzy w ostatnich latach dotarli do głównych lig Tygrysów, dołączając do debiutantów takich jak Tarika Skubala I Casey Miz Podobnie uderzający Spencera Torkelsona I Riley zielony.

READ  Ujawniono harmonogram LIV Golf na 2024 rok obejmujący 7 międzynarodowych wydarzeń, bez ogłaszania daty turniejów

Gdy zaczęli docierać do głównych lig i ugruntować swoją pozycję na poziomie dużej ligi, Tygrysy chciały wzmocnić klub z wielkiej ligi krótkoterminowymi dodatkami weteranów, którzy nie przeszkodziliby młodym zawodnikom klubu w zdobywaniu regularnej gry. W tym sezonie zespół wcześnie zaatakował i pozyskał obrońcę Marka Kanhy w handlu z Piwowarami, zanim wzmocnił ich rotację transakcjami dla praworęcznych wolnych agentów Kenta Maeda I Jacka Flaherty’ego. Klub dodał także wzmocnienia do swojego pola gry w postaci Andrzej Chaffin I Shelby’ego Millera. Te nabytki weterana wzmacniają rosnącą młodą kadrę klubu, gdy przygotowuje się on do startu w stosunkowo słabej lidze AL Central, choć na papierze Bliźniacy pozostają faworytami nawet po dopuszczeniu Maedy i asa prawego do gry Sonny'ego Graya Wyjechać tej zimy za pośrednictwem bezpłatnej agencji.